Konkurs 10% 40% 50%

jedni salju drugi cekaju toje sve neki haos ona gospodja na jutjubu stoje objasnjavala kako dase radi tender i sve ostalo rece dase salje u ministarstvo samo komplet dokumentacija sa racunima fakturama ,,,nekih 9 papira a sad sve neke nove informacije sad mi bas nista nije jasno ovo je sve postalo neozbiljno i smesno
 
Malo šale, ne može da škodi a kako je vama samo vi znate!.ebu vas u zdrav mozak i to onako s' apetitom.
 
Ma nemaju para, kasa prazna, potrosilo se to malo novaca sto je bilo na izbore. Samo kupuju vreme i oduglovace sa isplatama u nedogled....
 
mrtva tema jel ima neko da mu je uplaceno u zadnje vreme sve nesto svi cute ,,izgleda da nemaju para ja vec 40 dana cekam kako sam sredio sa bankomi jos uvek nista
 
Ja danas potpisao ugovor sa ministarstvom,nadam se do kraja godine da ću završiti realizaciju.
Ovi sa N1 malo lupaju,nije baš takva procedura ali realno svima ide na živce što se ovoliko odugovlači i nama i dobavljačima a cena polako skakuće.
 
Ne,pošalju iz ministarstva u savetodavnu službu za kraj kom pripadaš .Ja sam u institutu Tamiš.
Vi vršačani u agrozavodu.
"Lepa" vest da je traktor skočio opet za 1500+PDV 😡
 
Petre ko ti je to rekao? Sad sam stigao da pogledam listu 663 je poslednji sa 46 bodova ,ako imaju 1,2 mlr trebalo bi da bude novca i za tebe.Kod voćara je bilo do 800 i nekog broja.Dok ne dobiješ neko zvanično obaveštenje ne trebaš da se otpisuješ tako brzo.
 
Legle su pare pre nedelju dana i nama . Ministarstvo poljoprivrede je uplatilo svoj obećani deo 50% od ukupne cene projekta, ceo proces je trajao 11 meseci od podnošenja zahteva pa do uplate na račun.
Još samo da dobavljači obezbede i isporuče traktor !
 
Nazad
Vrh