Konkurs 10% 40% 50%

ACA RAIC

Član
Učlanjen(a)
19 Maj 2015
Poruka
5.295
U prevodu, oni rade sa našim parama. Mada, velika je vrednost porudžbine i retko koji diler može da uplati unapred za 10-15 traktora ali zato postoji garancija banke, a ona košta i tako sve u red...

srdjan7

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
4.092
Dali neko ima na konkursu traktor armatrac od firme Agrotech ,predracun sam dobio na 30000 plus pdv ,u prolece su povecali na 33000 i uzeli kaparu 2000e sa pricom da je to cena ali od marta nema traktora da isporuce a sredstva stoje 100% na racunu i sad zovu da ima traktora ali kosta 38000 plus pdv i pored obecanja kod uzete kapare da je to cena konacna a od marta svake nedelje ide prica stizu uskoro.Totalno neozbiljna firma ne kazu da nemogu isporuciti nego te drze da neides na drugi traktor i samo dizu cene i imam osecaj da ce jos podici cenu pred realizaciju i sto je najgore kaparu tesko vracaju.
Kuma su zamajavali pola godine za isporuku...a 5 meseci od kompletne uplate za traktor na njihov racun.a i mi bili zainteresovani,pa odustali.a o dizanju cena da i ne pisem.

slobapatrola

Član
Učlanjen(a)
8 Feb 2012
Poruka
6.272
Slušajte ja sam bio zimus u Tursku po prikolicu neku specijalnu.
Uplatio sam je odma roknje bio 15 dana.
Znate kada je stigla?
Pa juče utovarena i to na pola gotova'da sam išao preko neke firme jebo bi im mater zapravo nisu oni krivi.

Cukislav

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Avg 2022
Poruka
6
Slušajte ja sam bio zimus u Tursku po prikolicu neku specijalnu.
Uplatio sam je odma roknje bio 15 dana.
Znate kada je stigla?
Pa juče utovarena i to na pola gotova'da sam išao preko neke firme jebo bi im mater zapravo nisu oni krivi.
Ok al onda nek kazu nema pola godine traktora i ja bi vec resio sa drugim dobavljacem a ne svake nedelje ide prica do kraja meseca i prode 7 meseci kapara uzeta na jednu cenu i sad ucenjuju traze jos 5000 plus pdv.Trebalo je da zapisujem obecanja oko isporuke i cena.

Učlanjen(a)
20 Sep 2011
Poruka
8.194
Bio juce vasar u Debeljaci, arma je obavezna tamo, gledam njihove prodavce, brate na celu im pise "mi smo prevaranti al necemo da vam kazemo" a prica im med i mleko bas ono sto seljak voli da cuje.

Učlanjen(a)
20 Sep 2011
Poruka
8.194
Sa Vgp sam imao dosta korektan odnos i u pregovorima i kasnije kada su nastali neki problemcici, sve se u hodu resilo da niko nije osetio.Malo im majstori lenji verovatno nisu svi, ali tipa, donecemo ti sve za zamenu al kod tebe smo u 11h a do 15h radno vreme, znaci u 13.30 mora krenuti za NS. 😂😂

Field

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2020
Poruka
335
Da li ima nekih najava za sledecu godinu, hoce biti konkursa ove vrste, veoma sam zainteresovan da konkurisem

Farmer II

Član
Učlanjen(a)
7 Mar 2009
Poruka
5.512
Negde sam cuo da ce sledeci konkursi 10 40 50 biti za prikljucne masine, sad dal je istina?

Vrh