Konkurs 10% 40% 50%

Učlanjen(a)
4 Feb 2010
Poruka
690
Meni su rekli da sad cekam da banka prebaci pare dobavljačima. Tj. Svetska banka mora dati nalog banci da pusti pare.

skal

Član
Učlanjen(a)
8 Avg 2010
Poruka
1.214
danas mi reko dobavljac za traktor da posle slanja zahteva za isplatu u ministarstvo prode oko 45 dana do isplate banke firmi tako da jos cemo se nacekati dzaba pare na racunu kad se mora cekati da firmi prvo legnu pare pa onda tek masine mogu kuci bar tako je kod mene tako da cemo se jos nacekati bar u mom slucaju je tako

Učlanjen(a)
15 Avg 2015
Poruka
3.044
Petre ko ti je to rekao? Sad sam stigao da pogledam listu 663 je poslednji sa 46 bodova ,ako imaju 1,2 mlr trebalo bi da bude novca i za tebe.Kod voćara je bilo do 800 i nekog broja.Dok ne dobiješ neko zvanično obaveštenje ne trebaš da se otpisuješ tako brzo.
Rekli su mi u psss da se uprkos povećanju budžeta razmatraju samo zahtevi sa 50 i više bodova.

Послато са S42 помоћу Тапатока

mikulaš

Član
Učlanjen(a)
4 Feb 2010
Poruka
1.096
Uplaćenje pare dobavljačima, Utorak isporuka . Valjda ce biti sve uredu posle 14 meseci iščekivanja.
Kolega čestitam :)
Mada u poslednje vreme veći problem od uplate od strane Države (Ministarsva poloprivrede) je isporuka poljoprivrednih mašina. Ja za isporuku mog traktora preko ovog konkursa čekam već 5 meseci i traktor nikako da stigne a što je najgore neznaju ni tačan datum kada će mi biti isporučen.

Lole

Član
Učlanjen(a)
22 Mar 2021
Poruka
78
Dali je neko od stocara dobio neki odgovor ili resenje, za konkurs 10 40 50? Rang lista objavljena 1 aprila. Niko nista ne salje. Koliko mesta prolazi sa rang liste?

Vrh