Kombajni i linije za šećernu repu

Za člana koji je iz sela "MTZ-50 Super"

Gde si bio jesenas kad holmer čitav dan nije mogao da napuni 2 šlepera, pa da te razgovaramo malo o tih "60" vagona....
 
Kupio bih ja to oma nego nisam pri parama, mozda secujemo u neko lepse vreme, mislim da ce biti para kad predam repu kod vas u Hrvatsku, ako mi to sredis kupujem ga odma.
 
nsnidza je napisao(la):
Kupio bih ja to oma nego nisam pri parama, mozda secujemo u neko lepse vreme, mislim da ce biti para kad predam repu kod vas u Hrvatsku, ako mi to sredis kupujem ga odma.

kod nas je cijena sad osla gore na 2700kn,(7.4kn=1eur)a utovar(prociscavanje) se ne placa tako je u zupanjskoj secerani,za osjecku ne znam...aku uzmem noviju vadilicu,onda bi svoju prodao(treba mi kapacitet oko 90vagona dnevno).cijena bi bila sa pdv-om,imas povrat pdv-a.vidicu dali zupanja ugovara u Vojvodini....
Post je spojen: [time]1297339784[/time]
_________________________________________________
mityoo je napisao(la):
Za člana koji je iz sela "MTZ-50 Super"

Gde si bio jesenas kad holmer čitav dan nije mogao da napuni 2 šlepera, pa da te razgovaramo malo o tih "60" vagona....

....bio sam kod kuce u toplom.....a ko je pametan zna i zasto....
 
Pojavio se jedan guaresi u oglasima 94-to, trazi 30 hiljada, po meni je to malo prenaduvano, sta vi mislite o tome, vredi li on tolike novce, naspram nasec clana koji za te pare prodaje sestoredni kombajn.
 
Za 30000 su meni lane nudili holmera, samo ga je trebalo doterati iz bosne....
 
Znam za tog guaesia nalazi ze preko puta mene,a ja sam im i stavio oglas na internetu on covek trazi toliko, a lepo pise i po dogovoru kombajn je troredni :cao:
 
Svaka cast njemu prijatelju, ali 30 hiljada je po meni ne previse, nego apsurd, ladno uzmes setoredni za te novce, cak su nam nudili i za manje.
 
Bavanistanac:
ajde ako si u mogucnosti i ako imas volje, da nam slikas masinu, jer ja imam dvorednog, pa bi hteo da vidim troredni, ako si u mogucnosti.

cena je prevelika, al svako ima pravo da ceni.
 
2yxkfbr.jpg
2v2tq4h.jpg
2v2tq4h.jpg
2iik3mx.jpg
:ppozdrav:
Post je spojen: [time]1298219707[/time]
_________________________________________________
2mw9d7q.jpg
 
Znam jedan baricelli tri reda u sirigu je pored puta,ogradjen plac traži se 20000 evra.Lep je ko bombona.Narandžaste-žute boje. :D
 
ljudi bez uvrede, al 20, do 25.000 je ok, i maksimalno za tri reda masinu, al 30 je po meni puno, nisam ih video uzivo, da bi ocenio stanje, al da je ko novi, puno je
 
nasao ga u oglasima na moj auto i juce isao da vidim kombajn o kome je clan ljakse pricao, i evo u kakvom je sad stanju ... kombajn nije puno njive video, ali zato garaze izgleda nikad nije video ... ako neki clan ima iskustava sa ovakvim kombajnom, neka ih napise, posavetuje me
2ebsfpf.jpg
 
Nazad
Vrh