Kombajni i linije za šećernu repu

a sumpora ti becarino,pa di si iskopo te slike? ::namigivanje::
 
Za sve informacije o Ropa kombajnima i za uvoz istih možete mi se obratiti pošto imam direktan kontakt u fabrici Ropinih mašina u Nemačkoj.(polovnih i novih s prevozom i svim dadžbinama) 0XX XXX XX XX

Oglašavanje na ovaj način nije dozvoljeno. Pročitaj osnovna pravila foruma.
 
da li neko radio sa Klaine-Blanroth LB-20 samoutovarnom prikolica za repu?
kako radi? na cega treba paziti?
 
danas vadjenje repe :bravo: :sta:
2q064ah.jpg

Post je spojen: [time]1292837370[/time]
_________________________________________________
ropa kombajn 91 gp. 8 redi traze za njega 30 000eura sikirevci .
2133dy8.jpg

Post je spojen: [time]1292862669[/time]
_________________________________________________
6p44nb.jpg
 
Vučeni utovarivač za repu Rimeco u radu na -8oC..... Snimano u subotu.... A ako bude mraza idemo i večeras....

25alqau.jpg
 
mityoo je napisao(la):
Vučeni utovarivač za repu Rimeco u radu na -8oC..... Snimano u subotu.... A ako bude mraza idemo i večeras....

25alqau.jpg
:cao: , od koliko konja je taj new holland tm sto je vuce? :cool:
 
155ks i nije mu baš lako..... Sinoć se sa ovakvom mašinom i pola prikolice repe zaglavljivao McCormic 175......
 
Dasa (Daša) je prezime, lik je vlasnik Dashell benzinskih pumpi kod Tornjoša i u Utrinama....
 
BOEING 747 :haha: vala posluzio me ove cetiri godine alal mu vera. kada su idealni uslovi moze da navadi cudo nema veze sto je jednoredni
s4wdmq.jpg
 
zlatko je napisao(la):
Koliko moze da izvadi u dobrim uslovima i za koliko sati :cao:
ja sam vadio po 13 zmajevki za danom,mogao bi jos dve ali sam cekao prevoz. to je dva lanca mozda malo i jace sve zavisi kakva je repa.P.S najbitnije je da u repi nema trave i da je kolko tolko suvo :cao:
 
Ja sam gledao da kupim jedan takav ali troredni, trazio mi covek 20000 e, sad vidim da sam se zeznu da sam trebao uzeti, bio je sa ful opremom, isti holmer samo sto je tri reda.
 
nsnidza je napisao(la):
Ja sam gledao da kupim jedan takav ali troredni, trazio mi covek 20000 e, sad vidim da sam se zeznu da sam trebao uzeti, bio je sa ful opremom, isti holmer samo sto je tri reda.

dodaj jos 8 milja i mozda se dogovorimo za moju ropu od 6 redi.....dnevno vadi 60 vagona
 
Nazad
Vrh