Koliko naplaćujete usluge obrade zemlje

Branje je 60e bez prevoza ali ima posla dosta. Nije sve jedno dali se bere da svaki klip moraš da čistiš ili samo svaki 15-ti, zato i takva cena treba to i održavati da bi i sledeće sezone bez razmišljanja radio a ne pola dana ga popravljamo i posle podne oberemo 1-2 jutro pa sledeći dan opet ista priča. Najviše šta sam brao na dan je 8 jutara.
 
Branje je 60e bez prevoza ali ima posla dosta. Nije sve jedno dali se bere da svaki klip moraš da čistiš ili samo svaki 15-ti, zato i takva cena treba to i održavati da bi i sledeće sezone bez razmišljanja radio a ne pola dana ga popravljamo i posle podne oberemo 1-2 jutro pa sledeći dan opet ista priča. Najviše šta sam brao na dan je 8 jutara.

Nemojte ljudi molim vas,ispade da je jedini realan ovde Atila...do 10 lanaca ok,i to osrednje loseg kukuruza,i to da su max dve njive relativno blize,i da je ceo dan bez stajanja,kvarova i kojekakvih desavanja koje nosi berba...
 
Ja sam samo jedan put uspeo da oberem 7 kj. Krenuli u 10 uveče i sutra dan do 6 popodne. Kombinacija 577 i 223....
 
Uh a ja nikad brze od 4 spore,a to da dan traje svuda u svetu 24h znam i sam ali to kod nas ne nazivaju dan,u sto onda spada noc
 
Nazad
Vrh