Kolika je cena sirovog mleka kod vas ?

Dobija se a sta i kako nzm,mogu da se raspitam kod ovih sto rade to.Uglavnom imas procenat

Poslato iz ravnoga Banata
 
Без неког обавештења, него онако курвањски цена пала на 6 динара по масној јединици, до сада била 7дин.Чујем да је и милкоп спустио још више, имлек креће да тумба са ценама, све боље од бољег...::jako_besan::
 
Hocemo dizati cenu mleka na kucnu varijantu.? Ja se mislim da mojim musterijama dignem na 80 din...60 je vec 7 godina,pa ko hoce hoce ko nece ne mora...u radnji nema ispod 100,ako ne racunam onu vodu sto je sramota da zovu mleko .
 
Hocemo dizati cenu mleka na kucnu varijantu.? Ja se mislim da mojim musterijama dignem na 80 din...60 je vec 7 godina,pa ko hoce hoce ko nece ne mora...u radnji nema ispod 100,ako ne racunam onu vodu sto je sramota da zovu mleko .
Ne vredi jer narod neče da ima obaveze.Pre će se baciti na račune za mobilne ili cigarete ...Deca nam piju mleko iz prodavnica koje nije ni videlo kravu.Sistemi vrednosti više ne postoje,na žalost.
 
Mi dajemo mleko Sabackoj mlekari. Što se tice isplate korektni su, cena nije neka tj rade sa masnom jedinicom šta hoce, i tako nam obaraju cenu. Ja se ne secam kada sam sam poslednji put imao veću masnu jedinicu od 3,5.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Bas tako Cetojevicu nama to dodje osrednja mesecna plata sa kojom pokrpimo mesecne dazbine,a racinicu nikada nismo gledali.
 
Sa te tacke gledista si upravu Bojane,ali moj pokojni deda je govorio da se sa dzaka uvek tesko zivilo (misleci na cisto ratarstvo). A i sada u ovim teskim vremenima ko najvise kuka? :osmeh:
 
Nazad
Vrh