Koju rasu pasa imate ili volite

To si upravu,ima dosta krsa,ovo je bilo ok,msm vidi se,doslo u celofanu.
 
Generalno psa ne možeš zaštititi od srčanog crva.
Zaštita treba da je od komaraca na prvom mestu jer zaražen komarac kada ubode psa prenosi mu to sranje i ono se razvija...
Ne znam tačno te stručne izraze ne zamerite.
Milprazon tablete uništavaju te larve ili filarije, kako se već zovu, i tako pas ostaje ,,čist".
Ili neka sredstva na bazi ivermektina.
Ovo je ukratko, veterinari to znaju bolje.


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Prazimec d tablete imaju u sebi ivermektin ,kako mi rekao veterinar,a nisam baš guglao da se bolje informišem.
Inače terapija polako sa ivermektinom svaku nedelju dana tokom cele godine ,počinje se sa pola doze ivermektina i to 1 ml na 33 kg,pa koliko ima kila pas i to pola doze i svake nedelje ,i polako se povećava doza.
 
Jel ima neko mozde stene terijera ili jazavicara musko,,treba mi za dvoriste netreba mi nista sa papirima i tome slicno
 
Da li neko koristi granule za pse Farmcomerc Čantavir. Ja planiram da pređem na njih pošto je cena dosta niža u odnosu na dosadašnje koje sam kupovao.
 
Zelena vreca 10kg 1000din, kupujem odraslom keru i rado ih jede. Cak i mali kiji dobija Josera Junior jede od velikog te granule. Mada mu granule nisu osnovna hrana.
 
Pre neko veče dodjoh sa baliranja i odem u kotlarnice da operem ruke jer tamo ima lavabo, kad kotlarnica zaključana ključ u bravi???
Otključam upalim svetlo otvorim vrata kad unutra 2 mačeta i 1 kerić
Sestrić nedje pokupio
Zajedno njih troje spavaju na nekoj krpetini baš me obradovalo
Medjutim večeras vidim kerić udavio jedno mače koje je i bilo nešto kekeljivo a sa drugim se lepo slaže
Kerić je žensko i zove se REKSA A mače se zove sivi soko, dok se ono pokojno zvalo beli orao
Dečija posla

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ја имам два мужјака Ретривера Црне боје...поједоше све живо од обуће играчака дечијих до веша са штрика...направим ограду одвојим их у друго двориште прескоче ограду 130 видине сад сам бодљикаву жицу ставио🤣
 
Ja moram naručiti čobanicu ili ti el pastira.. Ne vredi drugačije, ili moji preskoče ili komšijski, ili podkopaju žicu, ili ako se baš zanate prođu kroz nju..
I ja i komšija imamo azijate, i velike su maze, i dobri psi, ali kad ih ljudi vide na ulici zalede se, nema smisla jelte, desilo se možda dva puta da, su kidnuli na ulicu, i to mi je dosta neprijatnosti.. A za jednog mešanca što imam već 10 godina ne postoji ograda, žica, lanac, kaiš oko vrata koji ga može zaustaviti, sjajan pas i sjajan begunac i onda ga ovi azijati prate i eto sranja...
 
Postoji li neko ograničenje koliko pasa možete držati u svom dvorištu ? Radi se o naseljenom mestu ( deo grada )
 
Nazad
Vrh