Koji traktor koristite?

Jedini za sada traktor na gazdinstvu pre toga bio 539 ali stigla zamena od 2017god.
61d6aa1b8ee593f1f8223e74ceddedc5.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
Pozdrav, koliko je traktor plaćen ako nije tajna, kolike je tacno snage i da li je skup za odrzavanje hvala
 
Pozdrav, koliko je traktor plaćen ako nije tajna, kolike je tacno snage i da li je skup za odrzavanje hvala
Traktor je placen oko 23,000 evra sa pdv-om, kupljen je uz sajamski popust te 2017 godine, snage je 55ks, 4 cilindra. Sto se servisa tice radim sam, kupujem ulje i filtere u titan machinery cena iznosi oko 14,000 dinara.
 
Crveno, crveno, crveno, crveno je boja ljubavi

Ljubav je krenula od crvenog najmanjeg. Kupljen 1988. godine, kada sam ja imao godinu dana. Imao je kabinu, 2014. skinuta, i te godine je prefarban. Najdraži je. To je traktor koji ima dušu i koji nikad neće biti prodat. Podseća na detinjstvo, na dedu, ćaleta... Do moje pete godine nismo imali auto, sa njim smo išli i u njivu, i do grada, i u goste na slavu. Sa njim sam zaorao prvu brazdu...
 
Ljubav je krenula od crvenog najmanjeg. Kupljen 1988. godine, kada sam ja imao godinu dana. Imao je kabinu, 2014. skinuta, i te godine je prefarban. Najdraži je. To je traktor koji ima dušu i koji nikad neće biti prodat. Podseća na detinjstvo, na dedu, ćaleta... Do moje pete godine nismo imali auto, sa njim smo išli i u njivu, i do grada, i u goste na slavu. Sa njim sam zaorao prvu brazdu...
Који је разлог скидања кабине? Кабина, каква год да је, добро дође. Једино ако не сметају гране у воћњаку на пример.
 
Moram priznati kad sam skinuo kabinu u proleće 2014, odem da obidjem neke njive, 8-9 km od kuće, i u povratku me tako jaka kiša uhvati, i stala je kad sam ušao u dvorište. I gaće mi bile mokre 😂

Naidje stric i kaže mi ako ako, hoćeš ti da skidaš kabinu... Sad kisni... 😀
 
Nazad
Vrh