Koji traktor koristite?

kvario se menjac pa nisam smeo da rizikujem vise sa njime, a i smanjio sam povrsine pod ratarstvom. Bio je i bez prednje pa je trosio kao lud ipak je to V8 bez interkulera.
 
srdjuanzorz je napisao(la):
kvario se menjac pa nisam smeo da rizikujem vise sa njime, a i smanjio sam povrsine pod ratarstvom. Bio je i bez prednje pa je trosio kao lud ipak je to V8 bez interkulera.
Za koliko je prodan?
I ako se izuzmu kvarovi koje je imao kako ste bili zadovoljni njime?
 
Ja trenutno koristim ovog Zetora 5545, jako sam zadovoljan njime, mada mu fali još jedno 10 KS jer radim po brdovitom terenu.
fkya6a.jpg

dvr4sm.jpg

27zvgup.jpg
 
vidio sam ha na piku,ne izgleda lose,samo jbg skup za mene,inace u odnosu na ostale duplake u bih i nije skup
 
Da na PIK-u je postavio sam ga da vidim ima li interesa, kad bi kakva dobra mušterija naišla prodo bi ga. Inače ostaje kod mene jer nema na njega nekih ulaganja osim par sitnica, kao malo mi masti ispod poklopca hidraulike, nema nazda stakla na kabini i što mi najviše smeta ne radi mi termometar-morat ću kakav da prilagodim od IMT-a. Sve to mislim riješiti ovog ljeta.
 
Ja trenutno koristim 4 traktora da krenem od najstarijeg koji je zaradio sve ove nove mtz 52,mtz 1221.3,imr 47,imt 539,do pre mesec dana sam imao i imt 5106 ali je prodat,sada je na putu novi mtz 820.2...pozdrav svima :cao: :cao: :cao:
 
velja imt 540 je napisao(la):
kako se pokazala rakovica 47
Pa za sad ide bez greske 2008 godiste je imao sam mali problem iz pocetka rezervoar za gorivo je cureo ali problem je resen...sada ima oko 500 sati koriscena za sejanje,prskanje,lakse poslove...plug nikad nije videla... ukratko prezadovoljan sam za sad sa njom :D
 
Ja imam fergusona imt 533 sa fiatovim motorom jako dobar traktor 1975 je god jos dobro sluzi fala bogu
 
ja koristim Zetor 8011,iMTZ82 oranje,spremanje,prevoz a sve ostale poslove Mahindra 575DI :D
 
zetora 4320 za povrsinske poslove koristim a oranje i prevoz IMT560 i Belarus 820 standard
 
w8aplg.jpg

Ja koristim IMT 577 iz 1985 godine, ima 3300 radni sati i prezadovoljan sam sa njim.
 
Pa sa novim tipom kabine sam vise dobio na preglednosti nego sto sam smanjio buku, jesam ali vrlo malo, ipak je to imt.
 
Nazad
Vrh