Koji traktor koristite?

pozdrav svima... ja sam ovde nov! trenutno koristm imt 539 (1987 god i 2000 god) belarus 820 (2004) i moj mezimac belarus 1221 mb...... :ppozdrav:
 
Djole.82 je napisao(la):
worm je napisao(la):
mani se rusa i kupi nesto sta valja
bolji je TD 75A od tog krsa :D
@Worm,da li si ti obradjivao sa rusom zemlju?

da ali ne mnogo
za mene su to tvrdi i neudobni traktori
i veliki potrosaci u odnosu na torpeda
jedina prednost im je sto su delovi skoro pa dzabe
opet govorim svoje misljenje i ne bi voleo da se neko naljuti ali nema tih para da bi mi rus u dvoriste usao
i da nov traktor uzimam pre bi uzeo kineza
 
Svaka čast svakome ja nebi uzeo kineza nikako!
Ipak je rus-rus! :D
Imam rusa onog starog,i mogu reći da su NEPODERIVI.
Letos smo slirali sa 52 6-tom brzinom,dok je samo godinu dana pre isti taj silažni kombajn vukao 560 prvom sporom.(ne kudim ja IMT DALEKO OD TOGA(IMAM I NJIH :haha:) ALI SAMO DA NAVEDEM RAZLIKU.

:ppozdrav: :ppozdrav: :D :D
 
malo slika od moji masina
imt 539
2wbuypj.jpg


fiat
29z4spy.jpg
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
Svaka čast svakome ja nebi uzeo kineza nikako!
Ipak je rus-rus! :D
Imam rusa onog starog,i mogu reći da su NEPODERIVI.
Letos smo slirali sa 52 6-tom brzinom,dok je samo godinu dana pre isti taj silažni kombajn vukao 560 prvom sporom.(ne kudim ja IMT DALEKO OD TOGA(IMAM I NJIH :haha:) ALI SAMO DA NAVEDEM RAZLIKU.

:ppozdrav: :ppozdrav: :D :D

a ti stariji su dobri a ovi noviji nije baš za pohvalu
 
Dragi druze Boro nisam jos.....jos razmisljam koji....znam da jos nisam uradio ono za Vas sto sam obecao ali da ne odem u :off_topic: nisam ni isao gore....
 
Dzogi_89 je napisao(la):
@ srdjuanzorz svaka cast za masinu.......koliko ::novac:: to zadovoljstvo ?
Samo predracun i sve se zavrsilo sa prvom uplatom od 344 evrica. Samo sto ce to trajati narednih 36 meseci a onda 288 narednih 24 meseca. Da je bilo za kes bilo bi 16900 evrica. A da, dobio sam i povracaj od 5500 evrica.
 
znači 36 x 3444 = 12384
24 x 288 = 6912
_____________
ukupno ~ 19300 e , tako?
Post je spojen: [time]1295100455[/time]
_________________________________________________
Minus 5500E = 13800 ukupna cena
 
Nije, to sam sipao antifriz pa prelio. Ali ima pojedine kvarove kao sto je, crkla brava za palenje, otpala sirena, i pusta ulje na poklopcu menjaca jer je los dihtung. Sve u svemu sitnice ali nerviraju.
11sjrxw.jpg
Evo ovu masinu sam prodao pre 2 meseca. Na njemu nista od toga nije falilo i ako je 1976 proizveden.
 
Nazad
Vrh