Koji traktor koristite?

Bubu je napisao(la):
Kako si zadovoljan sa prvim zelenkom sa slike i kakav je u odnosu na drugog zelenka?

John Deere No1 Claas No 1.01 :D Pa sta ja znam isto ima John Deere-ov motor, menjac dobar...jedino sto je udobjini (ima opruge ispod kabine). A john ti je zilaviji
 
@LACKOIGI

A koji manje trosi?

Kod nas u seli ima jedan isti takav John Deere kojeg sam x puta video kako radi sa razlicitim prikljuccima. Radi samo teske poslove i covek nije imao problema, mislim da je dosao do cifre od oko 4000rs. Jedino ga je.e sto Brena turbo (2004. godiste sa novijim motorom) bolje vuce germinator...
 
Nisam merio samo u oranju.jbga sad jednako trose.Mozda claas malo malo manje,ali zato i malo malo lenjiji
 
Ovo su moji traktori
IMT 539
jhq843.jpg

TORPEDO 75 do pre par dana bio moj sada vise nije,prodao sam ga
2yuczo3.jpg

BELARUS 82.1
33js1tj.jpg

SAME BUFALO 130
1znxsid.jpg

I ovo mogu ubrojati u traktor posto sa njim vucem prikolice
2wqg5c6.jpg
 
Prava stvar nemozes da se zaglavi nigde,jesenas ja sam vukao djubre a cale je brao kukuruz i ja usput mu odvucem praznu prikolicu a dovucem punu kukuruza sa njim kao sa traktorom zato sam i rekao da je to jedan od mojih traktora.Inace tezak je 6000 kg
 
Postoji li neka odgovarajuca tema gde bih mogao vise da nam pises o tome, zaista bih voleo da znam kako si to napravio, mozda bih i ja nesto tako napravio kad budem imao vise vremena, strava je stvar. :D
 
Ima jedna tema o kamionima u sluzbi poljoprivredi aj da predjemo tamo samo neznam puno ime teme
 
Rodjo svaka cast za mašine a i za hangar.Pecić.Kako te služi John-ika,koliko brazda vučeš sa njim? Ja sam hteo da kupim 6620,ali mi je tada bio skup,tražili su mi 48.000,00, a ja za 54.000,00 kupio Case-a 160 ks.
 
Belarus 820 sa ravnim mostom 2005 godiste i
IMT 539 2006 godiste...
njih dvoje rade 110kj... :D :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh