Kembridž-valjak

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG] Danasnja rabota...
 
Ja sam prezadovoljan,uradio sam 10 lanaca sve je ok za sada,zemlja lepo nabijena posle njega,jednom recju super.
 
Današnja rabota u prolecnom oranju, sa novim kembridž valjkom:
photo0156.jpg
[/IMG]
photo0157.jpg
[/IMG]
photo0158.jpg
[/IMG]
 
Poslednja izmena:
http://www.milurovickomerc.com/dal_bo_index.php
na ovom sajtu sam video valjak kojem su dodati flahovi ( L profili ),sta mislite o tome ???
jos kad bih znao kako da postavim sliku !!!!!
dal_bo_index.php


- - - - - - - - - -

to je zadnja slika i valjak je postavljen na prednji deo plavog traktora

- - - - - - - - - -



valjak-1.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

e to je to
 
Drugari moze pomoc oko odabira osovine za kembridz valjak tj. za koji kvalitet da se odlucim, s235 koji ima da se uzme svugde ili nesto kvalitetnije i koliko treba da bude tezak da moze ferdza da ga podigne?
Pravim ga za imt 539. Hvala unapred svima!
 
4.png

Mogu reci da je ovo dosta ozbiljan valjak za cenu za koju ga prodaju. Ovaj konkretno sa slike, sa drugim tipom sklapanja i kopiranjem terena kosta nesto vise od 1000e od osnovnog. Osnovni valjak(koji se sklapa kao ostali valjci) od 6m bez ravnjaka, kosta 4000e+PDV, sto je jeftinije od privatnika koji prave, a ovaj je po meni bolji i masivniji. Jedine mane po meni, kuciste lezaja bi trebalo vece, i sam materijal koji drzi bateriju da se malo ojaca, jer mi ne izgleda dovoljno pouzdano, ali to je investicija svega 200e. Tako da se za manje para nego kod privatnika dobija bolji valjak. Moje misljenje. Sad ne znam ko je jos ovaj valjak zagledao na sajmu, pa neka iznese sboje misljenje.

Tezi oko 3t....
 
Mislim da im oba valjka (4,5 i 6m) spadaju u top ponude kembridza ovogodisnjeg sajma.Prednost dajem ovom od 4,5m zbog nacina sklapanja.
 
Mislim da tako moze da se sklapa i taj od 6m,samo sto se doplacuje,nesto preko 1000e, ako sam dobro razumeo..
Maticu, u odnosu na privatnike, dzaba je.
 
Poslednja izmena:
Da, privatna, koja placa porez, ima zaposlene radnike kojima ispacuje platu i uplacuje PIO. MIslio sam na privatnike, koji izradjuju u kucnoj radionici ;)
 
Na njemu je lose odradjen ram,slabi nosaci lezaja,lezaji,tanka osovina....to kad bi naterao dva dana da radi u ostrom leteli bi diskovi na sve strane...
 
Nazad
Vrh