Kavezi za prasenje krmaca

gora

Član
Učlanjen(a)
29 Dec 2011
Poruka
97
ovo je slika nezavrsenog kaveza jos jedna cev ide dole koja ce da se steluje

- - - - - - - - - -

nedostatak materijala

dulebdp

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
1.044
Odlično urađeno samo jedna primedba daske na podu sitrbao d okreneš na kraće ovako će ti pre stradati meni su okrenute na kraće i evo većdesetak godina služe pre ugradnje dobro su bile natopljene prerađenim uljem osušene pa ugrađene

brankovic

Član
Učlanjen(a)
14 Jun 2011
Poruka
3.904
@duledp
Tacno je to sto kazete.I ja imam slican kavez za prasenje i daske su postavljene kao na ovoj slici gore.Jedna krmaca dok je bila u njemu,prednjim nogama je skroz ogulila daske.Da su bile okrenute kao sto kazete,ne bi do toga doslo_Ovako po duzini kao na slici je jednostavnije postaviti,ali po sirini je bolje.Moracu i ja tako da prepravim

dulebdp

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
1.044
Kod mene je dole L profil ubačene daske popreko i od gore zavaren flah širine 3cm nema šanse da izgura ili izbaci daske iz ležišta

draganpopo

Član
Učlanjen(a)
20 Nov 2010
Poruka
379
Pozdrav drug ovo ti je kompletna specifikacija za 6 boksova bez pregrada i bez pdv-a, a sto se tice popusta na kompletnu opremu bila ima je ponuda 5% rabata ili prevoz, posto je oko prevoza dosta veca procedura mi smo odabrali prevoz
[TABLE="width: 620"]
[TR]
[TD]uklještenje[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]145.00[/TD]
[TD]870.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]pl.pod za krmače 0,6x0,4[/TD]
[TD]48[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]8.50[/TD]
[TD]408.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]pod za krmače 0,6x0,6 metalni[/TD]
[TD]12[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]32.00[/TD]
[TD]384.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]pl.pod za krmače 0,3x0,6[/TD]
[TD]24[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]8.20[/TD]
[TD]196.80[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]pl.pod za prasad 0,6x0,4[/TD]
[TD]24[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]6.50[/TD]
[TD]156.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]nosač poda [/TD]
[TD]62.4[/TD]
[TD]m[/TD]
[TD]7.80[/TD]
[TD]486.72[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]grejna ploča 0,4x1,2m[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]74.00[/TD]
[TD]444.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]hranilica za krmaču[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]32.00[/TD]
[TD]192.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]pojilica za krmaču nipla[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]3.80[/TD]
[TD]22.80[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]hranilica za prasad , INOX[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]16.00[/TD]
[TD]96.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]pojilica za prasad DO 15 kg INOX[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]15.00[/TD]
[TD]90.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]sidrena cev[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]8.00[/TD]
[TD]48.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]vijci za prednju stranu[/TD]
[TD]12[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]4.00[/TD]
[TD]48.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]štitnik kabela[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kom[/TD]
[TD]6.00[/TD]
[TD]36.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD]3,478.32[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Učlanjen(a)
13 Nov 2013
Poruka
440
Pa ja nemogu tako imam krmace i pun sam stalno nemogu da pecam cenu... ono jes ide kako ide ali brate zivci pucaju...
Ima li neko iskustvo sa "Schauer" ukljestenjima i ko ih prodaje

djjova

Član
Učlanjen(a)
18 Avg 2011
Poruka
687
Imaju komercijalistu, ali su neažurni, neodgovorni... skupo ti je to. Ja sam kupio u Jomapeksu, jeftinije, a dobra izrada. Cink je malo tanji, alisvaki popusti posle 5 godina. Odličan odnos cena kvalitet.

kuka9

Član
Učlanjen(a)
18 Apr 2012
Poruka
727
Za schauer je zaduzen Miroslav Marcok,065 382 97 17 a najbolje ti je da sacekas sajam pa vidis na licu mesta, a kakav je ovaj iz mitrovice sto pravi Brankovic ,on ti je najblizi.

djjova

Član
Učlanjen(a)
18 Avg 2011
Poruka
687
Ha sam baš kontaktirao više puta Miroslava i ništa se nije desilo, jednog trenutka nisam dobio punudu za šta god da sam je tražio. Prvo sam tražio projekat za objekat 2 puta i ništa kasnije sam tražio za podove jednom opet ništa. Na sajmu sam tražio podove i ponovo zvao i ništa. Nijednom u međuvremenu nisam rekao da sam ja taj lik, ali posao je posao, međutim iz priče sam skontao da oni idu na Vojvodinu i na veće proizvođače!?
Nije to samo slučaj kod njih više firmi sam posle i za vreme sajma kontaktirao i mnoge ozbiljne firme mi se nisu javile.

Razočarao me je Agrico oni nemaju na stanju nikakvu opremu, to što vidite na sajmu to u magacinu nema, Big Dutcman isti slučaj. Domaći Vos i Jomapek imaju na stanju svašta. Nije to ekstra kvalitet, ali ja sam tražio da mi prave uklještenja po starom modelu kako su pravili pre 5 godine sa 4 krive šipke na sisama i oni su to prihvatili, čak su mi dali uklještenja da se poslužim dok naprave meni kakva mi trebaju. I naravno popustili su lepo u ceni.

kuka9

Član
Učlanjen(a)
18 Apr 2012
Poruka
727
To je onda ok,ti imas dobro iskustvo sa njima i ispostovali su te ,ja sam sva ukljestenja uzimao polovna sa prohromskim hranilicama i bas jakim cevima.

Vrh