Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Današnji posao
4b76cb337921238.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Mogu ja da vozim i na crvene samo sta ce da mi kazu plavci kad me zaustave :osmeh:
Dal je moguce da ne mozemo da resimo problem i da im napunimo budzet sa tim registracijama.
 
Ja sam prošao par puta sad u žetvi pored saobraćajaca,jedan je se premišljao i krenuo ali je spustio palicu...
registrovan je traktor i prikolica pa nek piše šta hoće ja pare u dozvolu ne stavljam
 
Brat mi priča da uzimaju i 100 dinara samo da im se da.Navikli kao onaj pop što se udavio jer nije hteo da pruži ruku da ga izvuku iz vode a da su mu rekli na pope ruku on se ne bi udavio. :haha:
 
toga cesto ima na otpadima "na kilo"...nas je izasao oko 600-700 dinara...samo otvorio,podmazao i ceka na ugradnju...jedan je varoski-sloga,a drugi je onaj "Njemacki" Rokinger.a danas je razmontiran prednji tocak na kamionci,radi provere lezaja i podmazivanja istog.
i jos nesto,da li je ko radio nesto oko takozvanog petog tocka na kamionkama?kako se razdvaja ,na njemu postoji jedna rupa kroz koju na knap prodju kuglice-da li je to jedina opcija za vadjenje,i to uz pomoc magneta izvaditi preko 100 kuglica?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh