Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

pa sada sve zavisi.. od 5 pa do 7 bari..bitno je ako su dupli tockovi da se nedodiruju..ja sam moje napumpao na 6 bari..
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

sinisa1979 je napisao(la):
nemoj gorane! barem ne ovako! salji p.p! tu i ako znas nesto ubedice te da ne znas. a razlog je samo njima poznat. cast izuzecima!
Nisam dovoljno strucan oko zemljoradnje pa stoga ni ne ulazim u rasprave oko toga nego samo citam vasa iskustva a za kamione i slicna vozila imam dovoljno iskustva.Valjda cu i ja nekada steci znanje o poljoprivredi i svemu ostalom vezanom za nju kao i ovdasnji forumasi. :osmeh:
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

sve te price oko 2gume su ok. ali ja sam na mojoj stavio jednu sa srcem u sredini a na drugoj je samo naopako felna guma 12 R20 inema problema nemam vise problema sa stvaranjem klina ispred duplih guma a vuce ih i ferga iznenadjuje me kako ih vuce na tvrdoj podlozi
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

dejan 77 je napisao(la):
sve te price oko 2gume su ok. ali ja sam na mojoj stavio jednu sa srcem u sredini a na drugoj je samo naopako felna guma 12 R20 inema problema nemam vise problema sa stvaranjem klina ispred duplih guma a vuce ih i ferga iznenadjuje me kako ih vuce
Kako misliš naopako felna ?
Inače duple gume na vlažnoj zemlji :zli:. Jeli neko vidio ili može zamisliti da traktor vuče prikolicu naprijed a točak se okreće unazad :haha:.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

ha ha ha veoma si bistar , rekao sam naopako felna sto nema nikakve veze sa okretanjem tockova? ?? mozda se kod tebe nesto takvo desava? inace izbacena je prva guma isada ima samo spoljna bile su gume na njoj 8.25 20 2 kom a sada je jedna 12 R20 i srce felne je debljine kao ona dva srca treba da dobijem jos 4 felne sa srcem u sredini pa da skinem i te,mada mnogo je sira i stabilnija ali trpe lezaji i osovina .
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Ajde slikaj kako si stavio felne na prikolicu bas me jako zanima
MOMOSARIC je napisao(la):
dejan 77 je napisao(la):
sve te price oko 2gume su ok. ali ja sam na mojoj stavio jednu sa srcem u sredini a na drugoj je samo naopako felna guma 12 R20 inema problema nemam vise problema sa stvaranjem klina ispred duplih guma a vuce ih i ferga iznenadjuje me kako ih vuce
Kako misliš naopako felna ?
Inače duple gume na vlažnoj zemlji :zli:. Jeli neko vidio ili može zamisliti da traktor vuče prikolicu naprijed a točak se okreće unazad :haha:.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

ja sam na mojoj Gošinoj kamionki umestu duplih točkova stavio jednu felmu od samice prikolice sve orginal paše nema budženja a guma 385/65 R 22,5 prava,široka nema propadanja u njivi sa njom iako je 12t u njoj
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

ja naonoj sa srcem usredini imam 315/65 R22,5 tubeles ali i tu moras voditi racuna o debljini srca ima razlicitih debljina ,
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Majstor poceo da mi radi prikolicu skratili smo arnjeve okivamo stranice i pravimo rinfuz mehanizam evo i neke slike
s480n5.jpg
11bn7kk.jpg
2j65jrk.jpg
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Da,prosle godine sam im otvorio sezonu sa supom i ove godine sa prikolicom.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JkMeljmeuBI&feature=related[/youtube]
da nebude samo ovako
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

SAKULJAN je napisao(la):
Da,prosle godine sam im otvorio sezonu sa supom i ove godine sa prikolicom.

Gde ima takvih prikolica po mogućstu kiperice da se kupe?
Sakuljan koliko je ::novac:: bila?
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Ja sam je platio 2000e ima novu ciradu i odlicne gume a ima po internetu da se nadju svakakve prikolice
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Skoro sam video u oglasima neku Gošinu kipericu, dal 6 ili 7 metara ne sećam se, početna cena beše 2500 E, ali da se to spustiti za bar 200-300E , kad mu tresneš pare na rudu :cao:
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Novosti ili halo oglasi, trećeg nema(mislim uglavnom pratim samo ove oglase) :cao:
 
Nazad
Vrh