Kako sam napraviti skladištni prostor za kukuruz i mehanizaciju

Kako da se vide slike Grujinog podnog skladista sto su obrisane?
 
xehklf.jpg

2rqf6ki.jpg

24mrn6a.jpg

vh01l.jpg

16j4zuq.jpg

2j494xh.jpg

2aailw4.jpg
 
Stubovi su betonski, horizontalno izliveni, pa posle pomocu ankera pricvrsceni za plocu, duzine su 3m a sirine su 14x15cm, na delu od ploce do balvana mjera je 28x15cm
 
Poslednja izmena:
dragan.kovacev Lepo odrađeno.....:ppozdrav:

Zanima me kako se ponaša kukuruz na betonu jer vidim na slikama da nisi stavljao nikakvu izolaciju ispod njega ?
 
Sledeći put dva reda vreća dole, pa jedan gore, ovako hoće da se izvrnu. Inače odlično adaptirano skladište :bravo:.
 
Zanima me kako se ponaša kukuruz na betonu jer vidim na slikama da nisi stavljao nikakvu izolaciju ispod njega ?

Mene interesuje isto, tj slično. Treba da betoniram senjak ove godine. To su prolazi kojima idu traktori i mašine. Da li da stavljam nešto ispod betona, neku foliju, geotekstil? Ima li potrebe za tim?
 
dragan.kovacev Lepo odrađeno.....:ppozdrav:

Zanima me kako se ponaša kukuruz na betonu jer vidim na slikama da nisi stavljao nikakvu izolaciju ispod njega ?
U malim podnim skladistima gde sam do sad drzao kukuruz na istim podlogama, samo u coskovima je htelo da budjavi, mislim da i ovde nece bit problema. Da ne pricam mnogo, videcemo kad pocnemo da tovarimo :))

- - - - - - - - - -

Sledeći put dva reda vreća dole, pa jedan gore, ovako hoće da se izvrnu. Inače odlično adaptirano skladište :bravo:.
Vidi se na predposlednjo slici da je dole poceto sa 2 reda, al i pored toga caka je u necemu drugom!?
A to je da smo vrece punili na licu mesta, umesto da smo ih punili bilo gde i da smo ih postavljali sa frontalom, jer kad frontal podigne vrecu kukuruz se u njoj malo sabije i kad je postavi na zemlju postavi je ravno, a kad se puni na licu mesta uvek negde povuce malo i to nije vise stabilna vreca :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh