Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

uzeo 2007 ::namigivanje:: :cao:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

evo da i ja okacim svoj smederevac,moj sporet ima kombinaciju,struja i plin,a ima i rernu da nezaboravim ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Nisam znao da si Bajker?? ::namigivanje:: jako lep.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Audi prava mašina , i linija i argela !
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ma volem b4 vise nego nista,prvo sam imao jaje pa sam prodao zbog malog gepeka kad se zena porodila,nemos kolica staviti itd....i onda uzmem b4 o kojem sam mastao,podcincan lim,95 god. 1.6e 74kw karavan,klima,abs,stakla na dugmici,servo standardna oprema itd.....prezadovoljan,mada vec razmisljam o a6 1.8T 2000 god.sivi metalik ili crni isto karavan
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

danger je napisao(la):
i onda uzmem b4 o kojem sam mastao,podcincan lim,95 god. 1.6e 74kw karavan,klima,abs,stakla na dugmici,servo standardna oprema itd

Kao na Claas-u ::namigivanje::
Dobar ti je i plan za ubuduće 1.8T je motor za kombajn :haha:, šalu na stranu 150ks u A6 karavan se uklapa samo tako, sviđa mi se mnogo taj motor, toliku elastičnost nisam osetio u drugim motorima iste snage. Samo napred, kupuj ako možeš :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

kad nisam u Claas-u onda sam u Class-C ili u 307-ci na zadnjem sedištu i voze me
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@Cugi
jel ti to mene malo ::000:: za podcincan lim i 150ks,neka neka doces ti meni na penal,samo da znas ima i varijanta 1.8T 180ks,malo ih tesko naci al potrudicemo se
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

danger moram malo ::namigivanje::
genic, što ne uslika lepo i "kolege" u sedmici :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja kad nisam u ruji onda je to a4 a golfa2 imam za njive i jawu350kubika
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

imo sam audija B3 14 god :D i bio prezadovoljan s njim al ljudi OVO JE STROJČINA :bravo: al i ::novac::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

evo moj 1.8t 20 valve,190 ks sa chip tuning
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Aj sad okreni slike i ponovo postavi :cao: Dobra mašina :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

PRAVI STROJ-samo mislim da previše troši- ::novac:: al da leti - leti :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

nesto mi..................jel to karavan ili ne,posto je jedan sa takvim tablicama i takve boje i te kubikaze i na kraju T se dugo prodavao po oglasima,pa me interesuje jesi ga ti kupio,ili prodavao ili pricamo o drugom al slicnom autu,al sve mi nesto mirise........
 
Nazad
Vrh