Kada niste u traktoru, vozite

Jel se neko mozda od forumasa iz Beceja ponovio sa Mercedesom ML 320? Kum moj iz NS je prodao u Becej kaze neki mlad lik kupio. Inace auto je bio kao puska,prvi vlasnik je bio...
 
Za malo duze relacije koristim 407 1.6.Zahvalniji auto nisam vozio_Od ulaganja nista..redovni servisi.Menjao donje lezajeve na viljusci i iskljucio egr ventil jer povremeno palio da je dip filter zapusen.Sad ide kao benzinac.Ujutru put Cacka...neko od kolega za kaficu uz put?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Za malo duze relacije koristim 407 1.6.Zahvalniji auto nisam vozio_Od ulaganja nista..redovni servisi.Menjao donje lezajeve na viljusci i iskljucio egr ventil jer povremeno palio da je dip filter zapusen.Sad ide kao benzinac.Ujutru put Cacka...neko od kolega za kaficu uz put?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока

Kolega kapiram de je pezo dizel? Koje je godiste auto i kako vam se pokazao 1.6 dizel posto ga ljudi nesto bas i ne hvale za razliku od HDI 2.0 narocito zbog snage. Licno mislim da je 1.6 neka dobra mera i da se vracaju u modu cak i kod VW. Zanima 308 1.6 ehdi karavan ili nesto slicno. Iz 2010-12 godine kostaju isto kao i golfovi iz 2007-8, malo mi je to nelogicno ali vazda je VW grupa kod nas na ceni. Trenutno imam golfa 4 1,9 tdi ali gazi ga vreme polako
 
zakasnih,tek sad videh post
Za malo duze relacije koristim 407 1.6.Zahvalniji auto nisam vozio_Od ulaganja nista..redovni servisi.Menjao donje lezajeve na viljusci i iskljucio egr ventil jer povremeno palio da je dip filter zapusen.Sad ide kao benzinac.Ujutru put Cacka...neko od kolega za kaficu uz put?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Momci jel vozi nko alfu romeo 159 1.9. MJTD, 150 KS? Zanimaju me konkretna iskustva, kvarovi, nedostaci, neko ko iz prve ruke moze da mi kaze. Vecina na pomen alfe krece dvaput se radukes, kad kupis i prodas, vencanica, itd... Majstor kaze da je to najkompletnija alfa u zadnje vreme, motor fantastican, reseni problematicni trapovi. Imam ponudu da uzmem jednu od poznanika, pa se lomim.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Hvala Maticu. Citao sam, ali su mi pristrasni. Vozaci BMW-a i alfi su vrlo specificni, subjektivni. I sam sam deo prvog tabora, sad bih i u drugi. Po forumu dosta dobar auto, ako se nadje u dobrom stanju, ako ne onda je rupa bez dna, kao i svaki drugi.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Hvala Maticu. Citao sam, ali su mi pristrasni. Vozaci BMW-a i alfi su vrlo specificni, subjektivni. I sam sam deo prvog tabora, sad bih i u drugi. Po forumu dosta dobar auto, ako se nadje u dobrom stanju, ako ne onda je rupa bez dna, kao i svaki drugi.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
Bas tako,zavisi na kakav primerak "naletis", pricali su meni svasta za lagunu kada sam kupovao,mogu samo da je pljuju:)

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Uglavnom je problem u ljudima koji voze alfe. Nisu one uopste tako lose kao sto pricaju, mada su malo specificne.
[video=youtube_share;0A6KH97pBrA]https://youtu.be/0A6KH97pBrA[/video]
 
Alfa 159 jeste lepotica i biser ove marke. Auto za merak. A merak nema cenu. E sad gotovo uvek je do primerka ako nije izakan onda je super. A ako mu se smeši veča ulaganje onda ga zaobidji.
 
Zato bih je i uzeo, merak mi je, jos kao crvena iz klipa... Mada je ova siva i u boljoj opremi od ove u prilogu.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Kolega kapiram de je pezo dizel? Koje je godiste auto i kako vam se pokazao 1.6 dizel posto ga ljudi nesto bas i ne hvale za razliku od HDI 2.0 narocito zbog snage. Licno mislim da je 1.6 neka dobra mera i da se vracaju u modu cak i kod VW. Zanima 308 1.6 ehdi karavan ili nesto slicno. Iz 2010-12 godine kostaju isto kao i golfovi iz 2007-8, malo mi je to nelogicno ali vazda je VW grupa kod nas na ceni. Trenutno imam golfa 4 1,9 tdi ali gazi ga vreme polako
Da dizel 2006 godiste.Kao i sto sam rekao zahvalniji auto nisam vozio a mogu reci i da mu je udobnost na zavidnom nivou jer je karavan..ali ne mari ni to sto je karavan a 1.6 ide odlicno pogotovo od kad sam mu zatvorio egr ventil jer se bagovo prijavljivao gresku da mu zapusen dip filter al nije ventil ga zezao...Ja sam bas cuo suprotne price gde kude 2.0 ali znam ljude koji ih voze isto bez problema.Mislim da su to samo price...ako te zanima jos nesto pitaj.Profo sto se tice Alfe nzm sta da ti kazem vozio sam je ali nije auto bio moj.Vozio sam 159 i 169 benzinca.Idu nenormalno ali ne mogu ti reci nista vise.Udobni su jako lepo 169 pogotovo cini mi se da ima vise komfora nego ja u karavanu.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Zato bih je i uzeo, merak mi je, jos kao crvena iz klipa... Mada je ova siva i u boljoj opremi od ove u prilogu.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Bezi od toga moj ti je iskreni savet. To uzima bas veliki fanatik i zaljubljenik.

Drugar je kupio letos bas takvu 159 1.9jtd 150ks 2006.godiste. Sto se voznje tice auto je fantastican, lepo lezi ide jos bolje motor strasno ziv, ali...
Mali broj 159ki je generalno izasao iz fabrike, delovi su ne papreni nego bezobrazno skupi za relativno star auto i ko kaze da nije tako laze mogu da stanem iza toga.
Pored toga taj auto nije napravljen za nase ocajne puteve pune rupa, previse tankog lima presovanog i slabog aluminijuma na trapu i sasiji generalno.

zDtXri9.jpg
[/IMG]
 
Kad smo vec kod Bavarske tj. Njemacke ja vozim Mercedesa vec 10 god C - klasu 2002 god dizela automatika prezadovoljan udoban nije potrosac, a jak motor cak i za odrzavanje nije preterano skup. Ali zato trune nevjerovatnom brzinom mislim svako jutro kada ustanem da je više struno, pranje sa kešerom strogo zabranjeno:osmeh:
 
Nazad
Vrh