Kada niste u traktoru, vozite

Nemam 1.3. Imam 1.4benzin + gas Astru. U firmi dok sam radio terali smo svasta, ali Fiat motor generalno je dobra stvar bilo koji.
 
Sve je to skupo ako se pocne ozbiljnije kvariti. Ako se ne kvari onda je malko skuplje od Yuga voznja. PSA imaju dobri servisi u SO, jedan ti je Bokun kod Bolnice. Za Opel ja jos nisam naisao na majstora koji je zasluzio moje postovanje. Sve dundjeri.
 
Sve je to skupo ako se pocne ozbiljnije kvariti. Ako se ne kvari onda je malko skuplje od Yuga voznja. PSA imaju dobri servisi u SO, jedan ti je Bokun kod Bolnice. Za Opel ja jos nisam naisao na majstora koji je zasluzio moje postovanje. Sve dundjeri.
Pa za pare koje bih dao poveo bih majstora i u servis pre kupovine auta od vlasnika....Nisam mislio kupit neku kantu pa da se krene ozbiljnije kvarit i onda mos sest i plakat...Moras bas bit debi. ili neznalica da kupis kantu...Znam da je skupo ako se pocne kvarit ali kad pogledam neke da teraju pezo,astru,golfa a ja yuga onda se zamislim i kazem sto ne bih i ja terao kao oni...Nisu ti u vecem a ni manjem kesu od mene
 
Nije za jugo nista jeftinije odrzavanje nego za astru. Za jugo su samo jeftiniji delovi, ali zato stalno nesto moras da cackas oko njega pa dodje na isto. Naravno treba naci astru u sto boljem stanju i onda samo teraj.
 
Vozim Nisana zadnjih 20 godina,sada trenutno Almeru 1.4 benzin uvezao je pre 8 god.od ulaganja i kvarova nista puj,puj, samo gume,presao 90 000 hiljada sa njom do sada, samo sipaj i vozi.
 
Citao sam njegove revizije, mislim da to nije skupo. Potrudi se covek zaista i upoznat je izuzetno.
 
Alternativa benzincu je dizelaš Isuzu 1.7 od 100 KS, kojem se jako retko kvari plivajući zamajac, i ovaj dizelaš spada u pouzdanije, Troši u proseku oko 7,0 litara, dovoljno je elastičan, ali grubo radi kad je hladan, i nije naročito uglađen. Kompjuteri kod Opela nisu jača strana, često im nema spasa i rešenje je kupovina novog, koji nije jeftin. Opet ponavljam, Opel ne može da se meri sa Hondom, Mazdom i Toyotom kada je pouzdanost u pitanju, ali je od Peugeota i Renaulta bolji, primetno bolji. Iz casopisa sto je steve44 okacio...Platicu mu da mi odabere koji je bolji pezo 307 ili astra H ali posle zetve dok prodam psenicu po bilo kojoj ceni
 
Po meni je Zlatko mozda i najbolji sto se tice tih polovnjaka. E, sad vidim u komentarima da mnogima smeta "juznjacki" naglasak i poneki lapsus koji napravi. Generalno gledano mislim da kaze i prikaze ono najbitne o automobilu.
[video=youtube_share;gjEMZZ63Cfs]https://youtu.be/gjEMZZ63Cfs[/video]
 
Nazad
Vrh