Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ko voli brzu voznju yamaha r1 turbo je prava masina :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S-ppGiwc0wQ[/youtube]

a ovo je suzuki hayabusa koja ide 400km/h :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=88hl5YFwPiY[/youtube]

honda cbr 1000rr fireblade ...kako je dobro leteti 300na sat autoputem :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=33KBg5ZHQEo[/youtube]
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

MA MENI uvek u srcu i uvek zelja SUZUKI GSXr bio 750 1000 nebitno!!! prava masina nema reci za to!!!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

eto ako se svi hvalite pa i ja cu malo ::namigivanje::
mc9n53.jpg
99jmsh.jpg
10z4i2t.jpg
99 godiste 118 konja ja sam drugi vlasnik uvezen iz italije perfektno stanje kompletno servisiran...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

kod nas u gradu najvise od sportaka ima gsx-rova.jako su dobri.ninje znaju imat problema sa mjenjacima.ja sam malo vislji,tako da mi 600-tke nikako ne stoje,treba mi veci motor.a maxi nakedi osim obilja kroma i koliko -toliko klasike me odusevljvaju sa velikim momentom na niskim okretajima,snaga mi je sasvim nebitna,106ks(yamaha,suzuki) ili 116ks(honda) mi je sasvim nebitno.bitno da ide kao dizel,obilje momenta,samo dodas malo gasa,a on oma ode...volim laganu udobnu voznju,sa mogucnoscu jakog medjuubrzanja.....
dobra ti je ova r6,kad predje 9500-10000 milja oda poteze momacki,jel?
imao ju je jedan kolega pa ju razbio,a drugi se zaigrao sa gasom na R1 pa oso u kanal....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bare do 10000 ortaja vuce isto a posle toga do blokade koja joj je na 17500 obrtaja dotle ubija. u prva tri stepena prenosa ne smem da joj dam pun gas jer se propinje na zadnji i to dobro.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

lijepe te vaše bijesne pile :D
želja mi nekoga endura ubosti, za skreniti malo sa asfalta, pošto obožavam vožnje u prirodi

da se pridružim senatoru
evo i moga bacokla koji ima strašan životopis, ( padanja, skokova, lomova, ... ) ::namigivanje::

DSC03545.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

boki je napisao(la):
eto ako se svi hvalite pa i ja cu malo ::namigivanje::
mc9n53.jpg
99jmsh.jpg
10z4i2t.jpg
99 godiste 118 konja ja sam drugi vlasnik uvezen iz italije perfektno stanje kompletno servisiran...

kralju, hvalimo se....moj cbr je 89 godiste.........nehvalim se njime......
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ma sve je to lepo al to je obaveza
ja mog kineza izudaram keserom nekad viledom,trosi 3l,ako nema mesta na parkingu zanesem mu zadnji deo,samo ulje menjam,ne placam registraciju,lako prolazi kroz guzvu
dobre su to masine al za to treba ::novac:: ko moze samo napred :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ovo je moje prevozno sredstvo za letnje dane a imam i BMW R 25/3 1954god. ali je trenutno u fazi remonta,od auta imam peugeot 405 i ford eskort 97g.
2l88e9g.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Yugo je kralj. Ja imam 2008 god zadnja serija ide ko metak, a od dvotockasa APN4 nabudzena petnaja, s njim gde god hoces...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Opel Ascona 2.0 1983
msk31k.jpg
34t90lt.jpg
ili kamion
 
Nazad
Vrh