Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

tako je i kod nas bilo sad su digli zbog pdv-a, mene će izaći 13500 € jer imam povlasticu neiskorištenu. Dizel je gotovo nemoguće naći i naručit ove godine zadnjeg sam uhvatio čak u zagrebu
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

@mirmag @kiraj ovi vasi automobili bas bas su bili sjebani sreca vasa!!! kako mogu nekontrolisani vozaci da te sjebu da ni nebudes kriv a pogines sacuvaj boze!!!
@boki jer to 750?? i ja ima suzukija samo choper odlicna masina ide kao zmaj 250 kubika nov kupljen!! al cu ipak sad uzeti sportnjaka !! volim motorekad neko kroz grad prodje oci mi padnu :D ima ovde jedna jamaha 1000 kubika 185 konja ;) nebi to bilo lose al treba novaca!!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

prelep je taj cruze cestitam ti neka je sa srecom :ppozdrav: @kombajner to je 599 ccm a ima 118 ks.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

slatix je napisao(la):
tako je i kod nas bilo sad su digli zbog pdv-a, mene će izaći 13500 € jer imam povlasticu neiskorištenu. Dizel je gotovo nemoguće naći i naručit ove godine zadnjeg sam uhvatio čak u zagrebu

A gde je tu onda ekonomska kriza u auto industriji?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

zdravo drugari vecinom vw sa ovim sam zadovoljan
2me72xl.jpg
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

2zp2k5z.jpg


Odlican je, kocim kad vozim uzbrdo... Hehehe
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

:haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1252615434[/time]
_________________________________________________
Salu na stranu, vozim bajk celo leto, pokusavam da skinem kilograme, presao sam skoro 2000 km sa njim ali nikako da skinem stomak. Mada, znas kako kazu- izem ti majstora kome alat kisne... Hehehe
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Senatorka se slaze i pozdravlja te... Hehehe
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kada nisam u traktoru vozim perjara kao i cigani

23lgrj7.jpg




Post je spojen: [time]1253963473[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
covek bez stomaka k'o mercedes bez znaka :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

eto je vozim ova tri,kad koji bude na raspolaganje,sa svima sam jako zadovoljan,redom-
golf2 1.6d,audi a6 2.5tdi,pezo406 20hdi,
040920091682_3c350.jpg


nemam sad slika,al imam idva MZ-a 250 etz i nesto mladji,ili bolje receno,malo manje star 150 etz,obilazim njive sa njima uglavnom,kao i sa ovim golfom,a nekad i francuz posluzi u toj svrsi,pogotovo kad ga stari tera ::namigivanje::
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

gregorije,kako radi ova tvoja cbf?jel to '91 god?vozio sam od kolege cbf-a 600 ' 96,imala je 50000km bez generalke,a kum mi tera horneta cbf 600 '02 god.manje vise oba su podjedanaka u snazi..honde su izuzetno izdrljive...ja zasad pucam na kakvog xt-a 600 da mogu sta ganjat po njivi,a i zbog dobrog zvuka...
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

to ti je cbr 600f, 89. godiste je i solidno je ocuvan za te godine.......trebao bi da zamenim lanac i lancanik ali prodajem ga....motor je sila, jak je a kao sto si i sam rekao honde su izdrzljive.......pali kao metak, u sustini sve je ok osim tog lanca ali ja sam ga tako vozio......nije registrovan, iz italije je uvezen...

imam jos dva, apriliju leonardo 150 kubika(skuter) i gileru 125
ur3f8.jpg


a ovo planiram da kupim.......ovo je san........
2m84irr.jpg

Post je spojen: [time]1256286060[/time]
_________________________________________________
taj hornet je dobar motor.....ali nije ista klasa motora kao cbr....ja volim takve motore, pa vidis na slici da je i gsr u tom naked fazonu.....u sustini volim motore koji imaju auspuh ispod sedista.....
i taj cbr sto si ga pomenuo je dobar motor, drzi i finu cenu za to godiste, malo je drugaciji od mog, uglavnom po boji.......ali tu su po svemu ostalom.....mislim da je on kombinacija neke bele i zelene.........

u novom sad je najpopularniji motor ovog leta bio gshr 1000 i 600, ima ih u gradu ko zna koliko.....isto prelep motor.....
ali svi znamo koji je najbolji.......kako se kaze, R1 il nijedan.....
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

a...ne znam bas.....da je r1 najbolji...kod nas su yamahe poznate po popravcima,a kawasaki da ne spominjem..
ja bi zasad bio zadovoljan sa xt 600,mada mi je zelja cb1300
HONDA_CB1300SF.jpg

il gsx1400
GSX1400.jpg
.
yamaha xjr 1300
20513_0_1_2_xjr%201300_Image%20credits%20-%20The%20respective%20copyright%20holder%20or%20manufacturer.jpg

mi je definitivno najljepsi motor sto sam ikad vidio,al ova dva su bolja.
dobar utisak mi je ostavila i kawa VN900,vozio sam i Harleya 880 sportser,koji je u klasi sa vn-om,al bolji mi je VN.ja ti vise pucam na naked ili custom
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

vidim po slikama da si ljubitelj naked motora........ja sam ljubitelj naked i sportskih.....bas kao onaj gsr.......

neznam kalju za jamahe da se kvare....mozda je i istina......ali u novom sadu kawasaki je i iza suzukuija i jamahe i honde.......doduse sada malo i ja preterujem....imam nindzi da ti dah stane kad ih vidis......

11mg4xx.jpg


vidim napisao si da ti je zelja 1300- tka......lepo je to ali nepotrebno.......valentino rosi vozi 600 kubika i izvlavi iz te sestice 96 % snage motora.....znaci fakticki iz 1300 nemoguce bi bilo iskoristiti njegovu snagu.......po meni je i 1000 puno ali ko kako voli......ako vec gledas 1300 onda gledaj....

2urqrmx.jpg


sve je u ukusu.......moze li biti lepsi od ovog....

mb4bhi.jpg


i naravno R1 il nijedan mada bi bio sasvim zadovoljan i sa R6......

ogjj8o.jpg


i cisto da stavim sliku........

16ie076.jpg
 
Nazad
Vrh