John Deere

Veliki servis na 4760.
Komplet nove bolcne, caure, hidro pumpa kompletno servisirana, spojka pumpe nova, semering, lezaj i caura i nova sapa na volanu. Komplet vodena pumpa, prestelovani ventili.
Ostaje da se zamene brisaci i manzetne na zadnjim cilindrima i jos po neka sitnica.
Uglavnom traktor je dobio ozbiljan refres.
 
Paaaa, ne mora. Mada dobice stelovanje ventila.
Kad sam ovog velikog upalio posle stelovanja ventila bila je razlika u zvuku 30 %. Toliko tise da nisam mogao da prepoznam sopstveni traktor.
Mora da se raskupusa tako jer ne moz drugacije do hid pumpe, a i vodena pumpa ide lakse.
Uglavnom odradjeno je kako treba sve sto je do mene :)
 
Pumpa se izvuče od dole zajedno sa sankama, ne moraju rezervoar i hladnjaci da se skidaju.Ja sam tako na mom skidao ali kada već radiš to što radiš onda se raskupusa sve.
 
A ja se mislim kako promeniti sve kajševe na mom većem traktoru. Kada vidim tvoje majstorisanje prosto me sramota što ne mogu tako upicaniti neke mašine, ili bar delove na mašini.
 
Veliki servis na 4760.
Komplet nove bolcne, caure, hidro pumpa kompletno servisirana, spojka pumpe nova, semering, lezaj i caura i nova sapa na volanu. Komplet vodena pumpa, prestelovani ventili.
Ostaje da se zamene brisaci i manzetne na zadnjim cilindrima i jos po neka sitnica.
Uglavnom traktor je dobio ozbiljan refres.
Koliko izadje ovako ozbiljno pretresanje JD-a ? Verujem da je jako skupo ali to mu uradis sad i vrvt si 10 godina miran posle, samo mali servis na uvratini dok vozac napravi pauzu.. :D
 
Delovi su oko 1500 evra, ali sve original.
Kako moze da se izvadi pumpa od dole a da se ne skida rezveroar?
Ispod pumpe je ona kolevka, a nju odvrnuti je bas zeznuto.
Ide ovo dosta brzo. Ne treba vise od 2 sata da se sve skine dole i da se prednji most iscupa.
 
Paorpaor ne ide Wajs Muller na prodaju? Negdje sam procitao da si pisao da ce biti mozda na prodaju..
 
Radio Mica iz Beceja i kolega njegov.
Jebes majstore, piju samo vodu 😎
Ove nedelje bi trebalo da zavrsimo i to na zadnjem delu. To bi trebalo da se vrlo brzo zavrsi jer se cilindri repariraju vrlo prosto.
Ostane mi jos da nadjem dobrog tapacera da mi sediste odradi. Pocelo je da daje prve znake habanja pa bih da ga utegnem.
Ako stignem dobice jedno poliranje limarije i od mene dosta za ovu godinu.
 
Pozdrav drugari. Imam jedno pitanje u vezi dzohn deera. Kupio bi 4630 ali mi je prodavac rekao da ne radi prednja vuca. Zna li neko sta tu moze biti problem i kolika bi bila popravka orjentaciono i neko generalno misljenje o tom traktoru. Hvala unapred. Svaka informacija pozitivna ili negativna bi mi dobrodosla.
 
Nazad
Vrh