John Deere

Na kom principu radi sediste kod J,D 4755.Moje je pokvareno pa bih da ga popravim ako moze.
 
Otišla ti je membrana u onom uljnom amortizeru (boci, bombi) ili kako se već zove što stoji kada gledaš od nazad sa leve strane ispod kabine.
 
Ima ventil koji to regulise. Mora skinuti ceo taj deo sto kontrolise sediste. Ako se dize kad upalis traktor znaci da dobija ulje, ali ako ostane ukoceno onda taj regulator ne radi.
 
Probaj ispod sedista od nazad na traktori n gasnom amortizeru dal ima pritiska unutra... to je najlakse za pocetak..
 
Pao mali detailing posle jucerasnje prihrane...

03fcfa9ae27fc0db02ac1e9f9f41cf85.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitanje,
JD 6330P, ugasim ga i kad je hladan i kad je topao, ventilator se ostane slobodno vrtiti? Mislim da se mora zaustavit kolko znam po 6630, uzroci, moguci kvar?
 
Ako je visko ispravan onda propeler mora da se krece nazavisno od remenice, ali se oseti pod rukom otpor. Kad se visko pokvari onda se vrlo lako vrti, prakticno bez otpora.
 
Gledajuci traktore do 50ks naisao sam na 5045d dw sa kabinom..dali ima neko u vlasnistvu pomenuti model..i kako je zadovoljan s njim?sta radi koliko rh godisnje pravi..mene prvenstveno zanima sirina traktora dal bi se uklopio da bude univerzalan i za ratarstvo i za vinograd u mom slucaju sirina je presudna do nekih 1.8m max
 
Nazad
Vrh