John Deere

Tako je Maticu tamo de kacim plug je ogranicen protok.Na toj rucici ima "flow"plivajuci.Nisam ja nista cackao.Prosle godine pomislio na silosu da je otisla pumpa😀
 
Ma da . Ja na maksumu treba jednu uticnicu da zamijenim . Uopste nemoze da se usteka nista ni fizicki . Samo iskace , znam da je do nje . Sta im se desi neznam .
 
Na jD 7700 povremeno se upali lampica pritiska ulja u mjenjaču uz zvučni signal i STOP, upozorenje traje oko 3-4 sekunde i zatim nestane, ovo mi se pojavilo 4-5 puta tokom celodnevnog rada s RD + sejalica, obično na uvratini prilikom okretanja,
Drugih promena nisam primetio, razina ulja OK
Što bi moglo da bude?
lp
 
У фирми од 2002 године 6800 дери пери. Ко је у могућности да га купи и одржава вечно траје.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
У транспорту троши у неким ситуацијама скоро 1 литар/километар. Исти терет 82-ка дупло мање. Проверено. На путу ако има блокаду 38-42 км/х. Ако нема 50+.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Tako je.Rage su što se tiče vuče i rada i ne troše preterano kada se pravilno agregatiraju po meni i mom iskustvu obavezno predimenzionisane mašine, da se svi konji dobro uposle.Vozikanje ih kolje da to nije normalno.
 
Tacno tako,i moj 7700 trosi kao tenk u transportu.Ali kada se optereti kako treba nije losa potrosnja.U oranju npr ide do 30l u zavisnosti od zemlje i terena,a cesto bude i oko 25l/he
 
Nazad
Vrh