John Deere

A kod nas u kisacu torsi manje trosio je od 10 do 12 l po jutru sa kvederlandom 3 brazde ravnjacem ove godine na dubinu 25 do 30cm a pitaj ga kojom brzinom vuce setvospremac a mozda je njemu vise trosio jer ako ide pun gas da ide na 2000 obrtaja netrosi toliko manje,jer i moj jedan rodjak ima nh td 5050 od 97ks kao case jx 95 i ako ga vozi pun gas trosi 15l a kada ga vozi na 1800 obrtaja trosi kao moj 10 do 12l a i sve zavisi od zemlje,pitaj ga samo kojom vuce setvospremac da znam a koje je on stavio gume neke vece meni su 11.2-24?:ppozdrav:
 
Kod nas to kazu Kvederlans.. :) Izvinjavam se za off topic.

Inace, interesuje me jedan podatak. Koliko kg ima JD 6830 Premium i koju dimenziju pneumatika ima u standardu?
 
Mislim da ima oko 6 tona, ali nemoj me držat za riječ. Neka me netko ispravi ako je ne točno.
 
Pa on slajfuje jer nema tls ja sam gledao sada u septembru na prezentacijiji u titelu jd 6630 sa lemken karat onim kombinatorom od 3m ide 10kmh-12kmh,a sad zavisi kakav je taj bio.:ppozdrav:
 
Nemaju. Premium ima više opreme, ali i tu možeš birat i nadodavat još.
 
Pa naravno da ne skače kad je to na cilindrima i još dok upariš kabinu sa zračnim jastucima, više neznaš za jame.
 
Pa vidi se na snimku kako jd slajfuje bez tls-a a onaj sa tks-om ide bez problema tije to za dzabe izmisljeno:ppozdrav:
 
Ipak mislim da to nije zbog TLS, jer njegova uloga je da ublaži udare pri kretanju traktora i da kada traktor ide po asfaltu da ne poskakuje prednji kraj, kažite ako grešim.
 
A jeste i do toga al pogledaj taj video snimak sto sam postavio i videces da traktor neslajfuje nego ide jer to pomaze jednakom prenosu snage na prednje i zadnje tockove jako dobra stvar a kosta oko 4 ooo evra al dosta pomaze .:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh