John Deere

Kod mene su zadnji siri od prednjih pa zato iptam koliko treba da bude, da bi ih suzio.
 
Moze sigurno da se to nadje preko ili preko neta. Polovne vidim glave za taj motor do 1k dolara.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Koliki je razmak zadnjih tockova na traktoru 4755 sa gumama 18.4 38, i koliko bi trbalo da su uzi od prednjih tockova.
Namesti sredine tockova jednaku meru. Uz zadnje 18.4 idu napred 13.6 uz 20.8 nared 14.9 ako se ne varam. Pisem za felgu 28 i 38.
Stim da rastojanje do blatobrana nebi trebalo biti manje od 10cm tako isto i izmedju pomocnih duplih. Takodje treba paziti na prednjim nastelovati granicnike da prilikom punog motanja ne udari u haubu.. postoje seme za svaku kombinaciju koliko ide podmetaca. I prednji tockovi spone se steluju 0 cm.
 
Namesti sredine tockova jednaku meru. Uz zadnje 18.4 idu napred 13.6 uz 20.8 nared 14.9 ako se ne varam. Pisem za felgu 28 i 38.
Stim da rastojanje do blatobrana nebi trebalo biti manje od 10cm tako isto i izmedju pomocnih duplih. Takodje treba paziti na prednjim nastelovati granicnike da prilikom punog motanja ne udari u haubu.. postoje seme za svaku kombinaciju koliko ide podmetaca. I prednji tockovi spone se steluju 0 cm.
Puno hvala na pomoci.
 
Naleteo sam na 6920, na palici menjaca ima 3 dugmenceta, to je auto quad mislim?
Smem li se uputiti njemu, znam da je power quad sa 2 dugmenceta, taj je pravi
 
Nazad
Vrh