John Deere

Zanima me da li je ko radio ili zna nekoga da radi pregled i punjenje hidro akumulatora za tls

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Zanima me da li je ko radio ili zna nekoga da radi pregled i punjenje hidro akumulatora za tls

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Meni su radili punjenje hidroakumulatora od menjaca na NH-u. Mislim da bitnije razlike nema. Radio je neko iz NS-a ali neznam ko. Ako te interesuje mogu da se raspitam kod mog majstora koji je nosio na punjenje.
 
Kada je Miro menjao broj ja sam ga zadnji put zvao ima vise od godinu dana... Ako ovo nije broj mogu proveriti pa cu ispraviti... potrazite na netu ima firma sto radi te hid.akumulatore...
 
Usput, imam problem vec 2 put mi na 4755 produva na ulazu u koleno auspuha na izlazu iz turbine.. mi smo tu stavili azbesnu pletenicu od peci, u katalogu nema nista sem te kratke cevi sto spaja, pa me zanima jel neko menjao tu nesto?
 
Opet pitanje u vezi tls a posto treba da nosim na remont jedan cilindar, kako raskaciti a da hidro akumulator ne izgruva ulje?

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Hvala samo mi je potvrda trebala

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Koliki je razmak zadnjih tockova na traktoru 4755 sa gumama 18.4 38, i koliko bi trbalo da su uzi od prednjih tockova.
 
Nazad
Vrh