John Deere

JD 2140 sa kockastom kabina, nije duplak menjac 8+4, turbo, kakva je potrosnja i koja cena se krece? Jedan iz oglasa trazi nesto pod 5000e, gume ni su naj naj ostalo je ok.
 
Jel ima neko User Manual za JD 4250?

Interesuje me i da li neko ima JD iz ove serije (ili ovakav isti) sa powershift menjacem, hteo bi da pitam nesto u vezi tog?
Mada, ovde moze da pomogne svako ko se razume i ima iskustva sa tim starijim tipovima powershift menjaca (menjac sa 15 brzina).
 
Da li ste voljni da mi prosledite to na mail?
Ukoliko je potrebna i odredjena novcana nadoknada nije problem, naravno ako je razumna... :osmeh: (o tome cemo u pp)
 
Voljam sam da ti posaljem bez ikakve nadoknade samo da nadjem na kompu jer sam imao neku reorganizaciju i dizanje sistema.
 
Malo majstorisao....Jos da se "okreci"

2vwzr7c.jpg


2n7dtee.jpg
 
Rodjak je uradio tako na 6330 i morao je da prepravi,suvise je blizu i trske od suncokreta se zabadaju u masku.Treba da se odalji oko 70-80cm od tegova ka napred................Od kad je tako uradio nema problema vise
 
Pozdrav, svima i ako može pomoć oprostite ako sam promašio temu, ali radi se o JD4755 tj. 4760 nabavio sam ga proletos za relativno manje pare, ali zato sam dobio i određene kvarove pošto već imam JD4040 i pre dve godine sam se upustio sam da ga popravljam ali sam imao knjige za njega i uspešno sam to uradio sad bih ako mognem nabavio literaturu za 47-cu.
Uspio sam kod Paragija u B.M. kopirati TM-1460, ali na ensleskom međutim nemam TM-1461 pa ni CTM6,7,11 i 17 te ako netko ima bio bih mu veoma zahvalan te može i nadoknada.
Doduše volio bih nabaviti na našem jeziku pošto sam saznao tj. dobio koji list od TM-1461 na hrvatskom pretpostavljam da je to dio radioničkog iz PIK-ova od pre.
Unapred zahvalan na bilo kakvoj pomoći hvala
 
Nazad
Vrh