John Deere

Ovakvi su naj drazi nasim uvoznicima-sminkerima koji kad ga malo urede traze pare na pare tj duplu zaradu.
 
bio sam u francusku na placevi gde se prodaju masine i masine su skoro sve jadne koju su jeftine i skoro im uvek nesto fali mada ipak iskreno najeftinije masine u evropi su u francuskoj
 
Ovaj ko da obradjivao zemljiste sedistem :osmeh: Gledao sam malo sta ima po ovom sajtu, i po Francuskoj na svim vrstama traktora sedista su skroz unistena. Ne razumem da li su ti Francuzi toliko aljkavi. Kod nasih poljoprivrednika nisam primetio ovoliko unistene traktore unutra. Spolja je vec druga prica :osmeh:
 
Imam priliku da vidim traktore koji se uvoze iz fr.i sa svakim traktorom sam sve vise iznenadjen situacijom i stanjem tih masina,to je toliko ocajno i jadno da je to cudo jedno,ti francuzi su izgleda pravo aljkavi i "praljavi"kad rade u ovakvim masinama
 
Imam priliku da vidim traktore koji se uvoze iz fr.i sa svakim traktorom sam sve vise iznenadjen situacijom i stanjem tih masina,to je toliko ocajno i jadno da je to cudo jedno,ti francuzi su izgleda pravo aljkavi i "praljavi"kad rade u ovakvim masinama


Imao sam "čast" da pre par godina budem vodič u lovu na fazane četvorici Francuza....ne ponovilo se.Tako aljkave i bezobrazne ljude ja nisam sreo za moje 42 godine života.
 
JD nema šta

2j17o0n.jpg
 
Taj 7810 je kao pod staklenim zvonom kod Goksa, a i lepog Kvernelanda 4 glave vuce, bas je kadar traktor. Mogli ste se javiti banatski becari kad ste dosli u Backu..
 
Dali mozda neko ima John Deere 4630 , ili mozda neko ima iskustva sa takvim traktorima, sta u sustini mislite o njima??? Zanima me kakvi su, dali imaju neke "greske" ? Kako su se pokazali???
 
[/B]
Imao sam "čast" da pre par godina budem vodič u lovu na fazane četvorici Francuza....ne ponovilo se.Tako aljkave i bezobrazne ljude ja nisam sreo za moje 42 godine života.
Dok sam radio u Svajcarskoj cesto sam poslom isao po Francuskoj.Uctivi i kulturni su uglavnom visoko obrazovani ljudi koji su u institutima i po fakultetima inace onaj obican narod i radnici su im sve sam go pijanac i neradnik.Takvih sam se baraba tad tamo nagledao da sam se cudom cudio kako ta zemlja uopste funkcionise.U Svajcarskoj gde sam ziveo i radio toga nije bilo pa sam se zatekao u cudu kad sam to video sta se radi sa nasom opremom koju smo im mi servisirali i rentirali.Odnos Francuza prema sredstvima za rad je uzasan kao i prema vozilima koja eksploatisu.Traktore koje oni koriste verovatno ne primaju ni u staro gvozdje.Zasigurno su im zato i cene takve .
 
ja imam takav sa neskracivanim osovinama ali sam hteo da ih skratim zbog transporta inace nevidim uspremanju neki problem sa vucom mozda mim je mali spremac 6m
 
Nazad
Vrh