Izlozbe,manifestacije

Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Nesto sam nacuo da je beza u Novom Sadu trebala biti 13marta ali je pomerena zbog Pozarevca da li neko zna nesto vise i sigurnije o tome.
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Tačno tako,berza u NS je pomerena za danas.Ja bio,mogu da kažem da je bilo jako siromašna,isto kao i prethodna,pa pre toga i pre..
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Szeki, posto si u toku kada su berze izvesti nas bar 2 dana pre kada ce biti i gde, mozda nekom bude od koristi, a ne kada se zvrsi. Hvala unapred
 
Odg: Izlozbe,manifestacije.....

Za ovu berzu sam i ja saznao tek sinoć,ali ubuduće ću obaveštavati,časna pionirska!
 
08,05,2011, izlozba sitnih zivotinja, Sremska Mitrovica.Ako neko zna nesto preciznije neka javi.
 
belio11
Koliko ja znam prva izlozba i berza je Novi Sad (sajam lova i ribolova )
Berza je u Nedelju 02.10
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
E ovako donosenje eksponata za izlozbu u Beloj Crkvi je u cetvrtak 20.10.2011. , berza ce biti odrzana 23.10.2011. Svi su dobrodosli. Za eventualno izlaganje vasih ljubimaca ili bilo koji vid informacija kontaktirajte me na P.M.
 
Ima li neko ideju kolika je cena ulaza na berzu sada u nedelju u Novom Sadu i ima li razlike u ceni ulaska kada dolazis kao posetilac i kao prodavac(da udjes sa kolima unutra da prodajes robu)?
 
Kolko ja znam ima razlike u ceni za prodavce(izlagače) i za posetioce.Bio sam par puta kao posetilac(kupac) plaćao sam paprenih 250 din. za pola sata šetnje,kupio,gledao,nešto se dogovarao.Ne isplati se samo zverati,treba ići samo na sigurno!Sutra neću ići,nisam nešto pri parama a i dojadilo mi je da gledam isto na svakoj "berzi".Uvek isti prodavci(izlagači) i "masa".Ne preporučujem ti da dolaziš iz "svuda naokolo" (around)jedino ako uživaš u svemu ovome!
 
Dali neko ima kalendar sa izlozbama za ovu sezonu ili ako neko zna tacne termine neka napise.
 
Zima !
Sutra najverovatnije imamo sastanak u udruzenju kunicara pa cu da uzmem program izlozbi za ovu i sledecu godinu .
:ppozdrav:
 
Ok hvala ti unapred objavi kad saznas mislim da ce mnogima koristiti ne samo meni :osmeh:
 
Mi u klubu nismo dobili nikakav program izlozbi a koliko sam shvatio da se dosta izlozbi poklapa istog dana.
Sve sto sam saznao je rekla kazala ali probacemo kontaktirati savez pa cemo videti sta oni kazu.
Pozdrav!:zli:
 
Nazad
Vrh