Izlozbe,manifestacije

Dali neko zna kada se održava izložba i berza u Pančevu?ako se ne varam trebalo bi da bude početkom decembra:osmeh:.Pozdrav
Sad sam dobio informaciju da će izložba biti u poljoprivrednoj školi i to samo specijalka pančevačkog goluba. Biće održana 6-8 decembra. Berza svih sitnih životinja će biti održana ispred škole, 8 decembra.
 
Danas sam bio na izlozbi u Beceju .nije bilo izlozenih kunica.Bilo je zivine golubova,papagaja,patki,
 
Izlozba je bila super:ppozdrav:Evo slika.
img1773.jpg
[/IMG]
img1758.jpg
[/IMG]
 
Poštovani nisam uspeo da saznam da li je sigurno za berzu sitnih životinja 12.01.2014. u NS pa vas molim da nam javi ko zna ovde ili da se cujemo na PP,
Hvala vam unapred
 
Hvala na informacijama šta bih ja da nije vas dobrih ljudi provereno Berza u NS 12 Januar 2014 uz obaveznu potvrdu od veterinarske stanice da je sitna živina ili kunići vakcinisani kao navodno zbog mogućnosti eventualne inspekcije bože kao da prodajemo velika grla bojim se sledeći put će biti obavezno čipovanje (šalim se naravno mada nas ništa ne može iznenaditi), a cena još nije definitivna ali oko 250 do 300 din. Hvala puno na informacijama a telefoni za informacije o berzi 064/3411644
064/2955076
Puno sreće svima

- - - - - - - - - -

Dragi drugari MOLIO bih vas ako neko ima kontakt telefon osobe u Zrenjaninu Makedonska ulica nisam član Odgajivača sitnih životinja u Zrenjaninu a želeo bih da postanem, bio sam nekoliko puta ali je zaključano nema kontakt telefona a stoji na istom mestu i tabla sa natpisom i svetleća reklama znači nisu se selili. Unapred zahvalan može i na pp ili svejedno, unapred HVALA
 
Nazad
Vrh