Izlozbe,manifestacije

Je l' ima neko nekih slika? Ja sam hteo da idem, ali me je nešto sprečilo, pa nisam mogao.
 
Hoce li neko ici u Rumu na vasar sad treceg? ja imam 3 jako lepa muzjaka hajkoma 45 dana im je, mozda i jednu jako lepu zenku iste starosti i panonca muzjaka oko 9 meseci. Treba mi panon zenka ili bele hajkom zenke.
 
Danas sam cuo, mada je to neproverena informacija, da ce 23.02. u Pancevu kod crvenog magacina biti izlozba i berza sitnih zivotinja!! Ima li neko pouzdanu informaciju??
 
Hvala Bartos, trebao sam samo malo da guglam i dosao bi do pouzdane informacije!! Vidimo se 23.02. kod crvenog magacina!! :ppozdrav:
 
Kratak izvestaj sa danasnje berze u Pancevu:
Kisa je upropastila sve! :kisa: Toliko me je smorila da nisam nista uslikao... Bilo je puno naroda, guzva, mozda zbog malog prostora u poljoprivrednoj skoli!
Veliki izbor papagaja i zivine, osrednji izbor kunica ili se nisu videli pokriveni najlonima !
Pazario sam jednog muzjaka kalifornijskog ,cisto da me ne bije maler :osmeh:
 
attachment.php


- - - - - - - - - -

Evo za sve koje zanima i koji su voljni ici na put ako su malo dalje,nadam se da ce biti za svakoga po nesto!
 
Berza u Sremskoj Mitrovici prosečna,kiša rasterala i ono malo ljudi što je došlo.Kunića je bilo moglo se izabrati zavisi ko šta hoće ali slabije nego inače.
 
Nazad
Vrh