Izlozbe,manifestacije

Sa dnasnje berze u NS-u dosta slaba ponuda valjda se izlagaci uolasili snega.

 
Poslednja izmena:
Svaka cast peto1 biloka je bilo izlozba nekako si slikovno docarao berzu onima koji nisu mogli da odu ipak ima na ovom forumu ko hoce da koliko toliko stvori atmosferu sa berze i ilozbe ja sam bio ubedjen da bude koja fotka sa izlozbe i iz Subotice i Sombora te sam cak smatrao elitom na nasem prostorima ali i to izgleda postao kucna varijata ko je bio bio a ostali koji kojim slucajem nisu bili ni nemoraju.
 
peto1 fenomenalne fotke:ppozdrav:.Bilo kuda kiki svuda moj zema Jozika iz Kaca sa njegovim ovnolikim sarcevima u punom kadru.Veliki pozdrav kunicari:ppozdrav:
 
Danasnji sneg je pokvario posecenost berze.Bila sam na berzi ali prekasno vec su odlazili izlagaci.Nadam se da 27.Marta nece padati sneg i posecenost da bude veca.Slike su super i svaka cast...
 
Bili drugar i ja...on je pazario neke golubove ali ja ne pamtim manju berzu..verovatno je jutrosnji sneg mnoge odgovorio od dolaska.
 
bsanji, uz dužno poštovanje smatram da nema potrebe da kačim slike jer verovatno da su te interesovali kunići a pogotovo suđemje ti bih našao načina da dođeš , a da ne spominjem da bih izneo kuniće da svi vidimo.I samo da te obavestim da je ove godine a najverovatnije i sledeće će suditi Kapitan Tomislav iz HR
 
Veliki pozdrav za Somborsku udruzenje.Cestitam i u potpunosti podrzavam izbor sudijske ekipe i tako po mogucnostima i u buduce.:ppozdrav:A za fotke sam mislio na siru kunicarsku javnost(za pocetnike i mlade ljubitelje kunica)da vide kakav treba da bude jedna velika izlozba jer verujmi u danasnje vreme sigurno najmanje 50% ljubitelja kunica nemoze da priusti gore dole 200 km.A sto se mene tice hvala bogu nadjem nacin da dodjem na kunicarsku druzenje jer bez toga nema nista. I sad sam krenuo ali usled vece sile stigo sam samo do Srbobrana.
 
bsanji doneo sam iz hr , dobrog mužjaka.Ako uspemo da uskladimo sa Kapitanom termine za sledeću izložbu možemo organizovati specijalku ovnolikih
 
Ima u sledecu nedelju neko desavanje u Pancevu,nisam siguran dal je sajam ili samo berza,uglavnom bice nesto. Ja idem a vi?
 
Veliki pozdrav svim clanovima i ljubiteljima kunica... Kao sto vidite i samo ja sam ovde novi i mladjani clan. Od skora sam u kontaktu sa kunicima pa mi je svaki savet dobrodosao! Pitanje na ovu temu je sledece: Ko i na koji nacin moze izlagati po tim sajmovima? Jel samo registroani uzgajivaci ili bilo ko ako se prijavi? Puno pozdrava iz Beograda
 
Sutra izlozba i berza u Pancevu! Nadam se da ova kosava i kisa nece pokvariti uzivanje! U svakom slucaju: "Vidimo se !"
 
Nazad
Vrh