Izdavanje državne zemlje u zakup

Najjaca smo opstina bez konkurencije. Najskuplja parcela u opstini izlicitirana na 131000 dinara hektar. A najcese su ove od 90-100 hiljada po ha. :D
 
Zvanicno bi trebalo da cekas kad dobijes ugovor o zakupu, posto je ovo Srbistan i ugovor stize posle jedno 3 meseca od licitacije, ko je lud da ceka..
 
Ništa mi tu nije jasno.Jel ulazak u posed ide posle uplate izlicitirane cene?
Tako bi trebalo. Kod nas dodatno komplikuje pricu sto su se posvadjali sa predhodnim geometrom koji je radio dodelu zemlje 40 godina. Postavili nekog novog i mladog... a siutacija na terenu i ono sto se vidi po mapama nemaju veze se vezom. Ko ce ih uvesti u posed ne znam. :D
 
Na 800+ k dinara nije samo ego u pitanju sigurno...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Do 15ak tona repe sa subvencijama i PDVom taj zakup po Kraljevcima i Dobrincima i nije tako strasan.
Isto i do 1.5t suncokreta zakup je isplacen.
 
Do 15ak tona repe sa subvencijama i PDVom taj zakup po Kraljevcima i Dobrincima i nije tako strasan.
Isto i do 1.5t suncokreta zakup je isplacen.
Bog te ti si izgleda postao neki madjionicar, kad je tebi nista 1.5t suncokreta samo za zakup.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Po ha na proslogodisnji prinos je nista.
Sta ce biti to ne znam. Da znam mozda bih nudio i vise.
Prosek Srema je preko 4t/ha suncokreta,na boljim zemljama omo 5t/ha.
 
Poslednja izmena:
To je greska..Kod nas sad bilo na 8.500 000 din ha, licno kod mene se desila greska ja sam stavio na jednu parcelu 23.2323,23 a u sistem mi je proslo 2.323 230😂
 
Nazad
Vrh