Institut Zemun Polje & Poljoinfo sa novinarima

@panonstib
Dragi gospodine panonstib , mislim da necu morati atestirati prednja stakla jer zatamljuju svega 20% koliko mi i potrebno da normalno gledam pri jakoj dnevnoj svetlosti ( one predhodne naocare skim me KR nazvao di djejem su jos na popravci )
Devojke su se osecale usamljeno , pa sam im morao posvetiti malo paznje . Zenski rod ako ne dobije bar jedan kompliment nedeljno vecpadaju u depresiju , a ja stacu , dobrodusan a i nijedna od njih se nije neckala.

Nikad na nekom sajmu nisam manje video i LEPSE SE PROVEO zahvaljujuci kolegama sa poljoinfa i zahvaljujuci Rukovodstvu Zemunpolja koja nas ugostila na njihovom standu.
 
I siguran sam da i vi mnogo vise znate o crnim vinima i lepim zenama::namigivanje::
i koliko one vole da im se posveti po koji pogled .
Nije mi samo jasno zasto me ruzne odbijaju a lepe gotive , ko da su ruzne teze za komunikaciju i saradnju
 
Sta reci nego da su i danas bili domacini No1 sto se tice nas kao kolektiva Poljoinfo lepo nas docekali,pokazali polje,upoznali sa rukovodecim ljudima,nahranili,napojili i zakazali novo druzenje.
Jedan veliki pozdrav za sve dobre ljude iz ZP-a.
 
Svaka cast organizatorima okupljanja dali su sve od sebe sto se moze zamisliti. Druzenje na nivou sve naj za organizatore.
 
Mnogo lepo druzenje je bilo danas,hvala domacinu Rasi i pozdrav drustvu svi ste super ali muzika je najbolja.
sp885y.jpg
xbe6n7.jpg
 
isao sam i ja ali kako vise posecujem neke druge delove foruma nisam bio u kontaktu sa clanovima koji su bili prisutni, inace prezadovoljan sam, sve je bilo vrhunsko, gostoprimstvo na nivou, svaka cast, ljudi znaju da cene one od kojih zive :ppozdrav:
 
Posto ja nemam aparat ja sam slikao Rasinim kukuruze i on ce okaciti cim zumbira utiske a dotle nesto sa mog sokocala.
Imam samo ovo slika okupa,a slike hibrida u odgovarajucoj temi.
52jbdx.jpg

244xwus.jpg
 
ја се надам да ћу успети да дођем, баш ме интересује да видим како су издржали поједини хибриди код њих на овој години, која агротехника, време сетве, оплодња...
у просечној години сви су ту и тамо ал у овакој години се нешто конкретно може видети
 
I ja dolazim sigurno:haha::ppozdrav:

- - - - - - - - - -

20.07.2012.
Tradicionalni DAN POLJA ZP HIBRIDA održaće se u petak, 07. septembra 2012. god. u Zemun Polju (ul. Slobodana Bajića 1).PROGRAM koji smo pripremili za Vas će se odvijati po sledećoj satnici:
* 10:30-11:30 - Okupljanje učesnika
* 11:30-12:00 - Pozdravna reč domaćina
* 12:00-13:00 - Razgledanje kolekcije ZP hibrida
* od 13:00 - Druženje
Dobro nam došli!

 
Nazad
Vrh