IMT

Tako nekako.. sta mislis jel bi klip od vrata od busa radio poso.
 
ja mislim da je prevelik poso bi radio cilidar motorne kocnice pa imas cilindar reduktora menjaca kamiona cilindar gasenja kamiona pa imas cilindre uzduzne i poprecne blokade kamiona to ti cilindri koji rade slican posao kakav tebi treba a i pogodni su za ugradnju
 
Jebes ulaganje u oporavak fabrike i radna mesta za ljude,za ove nase krsine sto teramo,ima jeftino da se uveze iz kine indije i turske umesto da se ulozilo u obnovu gradi se i siri to selo beograd da moze da primi jos sirotinje koje ceka partijsko uhlebljenje,jer otvaraju se fabrikice za kablove,za zmigavce za saksije i trista kuraca i zaposljava se siroka narodna masa za crkavicu putem clanske karte vladajuce partije. Svima lepo sem seljaku,a kad je bese zetor ili ursus hteo da kupi imt bese 2012 za 80 mil evra vučić nije dao,hteli ljudi da prave delove za nase traktore,hteli da vrate deo dugova i da zaposle stare radnike mislim da je bila prica oko 600 i da se pravi traktor od 90ks za nase potrebe i da ima za izvoz u eks ju zemlje i stare kupce imt-a sa bliskog istoka i iz afrike. Pricao mi pokojni deda stric,plakao i pricao koliko se nadali da ce da opet rade,suza suzu stizala.**greška te zivote i pameti.
 
IMT 539 žute boje vlasnik Aerodrom Zagreb

42346826lc.jpg


42346827nq.jpg


42346828ed.jpg


42346829bu.jpg


42346830cc.jpg


42346831vp.jpg


42346832rl.jpg
 
Da pitam vas koji ste from Srbija. Da li je moguce da se 539 sa kabinom prodaje za 2000-2500e, a a 533 sa kabinom 1500-2000e. Da li se neko mladji zajebava ili su tako niske cene, kod nas 539 sa kabinom 80-90 godista drzi cenu od 3000-4000e.


 
Ovo su 99% lazni oglasi, dodjes da vidis traktor on ti kaze bas ga malo pre prodao imam drugi bolji i tako te zavlace.
Ja sam moj 539 prosle godine u ovo duba prodao za 2800€, sa kabinom, papirima, gume na 50%, motor je bio los, mogao je jos malo da ide.
Kada sam ga prodao, nisam odmah skinuo oglas, zvao me covek i nudio 3200, u oglasu je cini mi se stajalo 3400.
A kupio sam u aprilu 533, 1750€, bez kabine, blokade i kompresora, sa papirima, gume na 30%.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Одеш да видиш на огласу пише Смедерево, а када стигнеш кажу није ту код тетке је у Долову или обрнуто. Стара фора прежвакана хиљаду пута и још има она изрека "ко од ножа није болово нека иде у Долово" наравно да купи фергусона. 😁
 
Meni samo nije jasno koga oni još uspeju da zavrnu, sad već posle 15 ili 20 godina... Ajd nekad, spočetka, pa bož pomozi..
 
Ала је са почетка било пацијената, а оглас 539,једносовинка приколица, плуг и фреза 2500марака. По пет, шест рубрика на огласима у вечерњим новинама.
 
Ovaj mnogo godina stoji na oglasu, ima neku pricu da je kod dede na salasu bla bla, deda ne moze da vozi, malo radio itd.
Cudi me da mu niko do sad nije prebrojao koske...
Kod nas su dva brata isli da uzmu kamion, covek ih poceo vaseriti kad su stigli, oni ga iza kamiona preslisaju i vrate se kuci, posle je uklonjen oglas.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da li neko ovde od clanova prodaje ili zna za nekog ko ima za prodaju IMT 560-565 sa ojacanom hidraulikom treba mi za setvu, djubrivo i valjak, hvala unapred
 
Nazad
Vrh