IMT

Sve to ok ali taj motor kad stane moze se baciti.
Na masinskoj nece da rade kad je puknut blok.
Kolega nek dobro posluzi i zaradi nov!!
Ipak je to Bog otac


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Kad dodje do rasklapanja kupi se drugi blok i nastavi dalje, investicija cca 300e.
 
Sve to ok ali taj motor kad stane moze se baciti.
Na masinskoj nece da rade kad je puknut blok.
Kolega nek dobro posluzi i zaradi nov!!
Ipak je to Bog otac


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Odneseš na obradu blok i iseku komad oko pukotine i zavare kotlovski lim
Mislim da u nekoj temi ima i slika kad sam ja to sam radio na jednom 539!!
Ništa se ne baca!!!!!!!



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ima li ko kakvu shemu povezivanja 4 migavca,hteo bih na mom IMT 539 da ugradim sva 4 migavca,kao na Rakovici?
 
kako misliš, da sva četiri rade odjednom? Treba ti prekidač na koji dovdeš izlaz sa automata i na dva izvoda žice od leve i desne strane, kad uključiš da imaš sve u vezi kad iskljućiš da je sve razdvojeno. Skokni do mene da ti to povežem :ppozdrav:
 
Uzmes sa obicnog prekidaca izlaz ka levom i desnom preseces i spojis ih cug prekidacem. Kad hoces centralne samo das levi ili desni i upalis prekidac da spoji levi i desni.
Najlakse resenje ako ne znas sam oko struje i ne bi da kupujes prekidac za centralno.
 
Ima li ko kakvu shemu povezivanja 4 migavca,hteo bih na mom IMT 539 da ugradim sva 4 migavca,kao na Rakovici?
Idealno bi bilo da nadjes prekidac sa 3 kontakta sa nekog auta. Jedan kontakt spaja izlaz automata na leve migavce, drugi na desne. A treci kontakt prebacuje napajanje automata, kada su isključeni sva 4 napajanje automata ide preko kontakt brave, a kad uključiš sva 4 onda treba napajanje da prebaci direktno na akumulator, tako da sva 4 rade bez obzira na bravu
 
Kog proizvodjača guma mi preporučujete za 558? Za zadnje pitam, 16.9 28
Razlike u ceni su zanemarljive. Sve su oko 40hiljada (plus/minus 2hiljade). Gledao sam neku tursku, SEHA (znam za ozka, ali za ovu seha nisam znao). Ta je imala na stanju. Na nju je garancija 4 godine a na rumu 25 meseci. Obe su sa po 10 platana. Ja opet mislim da je ruma majka, ali ajd da pitam.
 
To su manje više mekane gume sve režu se puckaju.
Ja sam jedino s taurusom zadovoljan on se odlično pokazao za te turske.
 
Neko me pitao da li bih prodao svoj traktor, evo isti na oglasu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
8e4735baf54083bb64363ecf8204a1c1.jpg

Obuli smo se u nove opančiće…
 
Nazad
Vrh