IMT

Lepo izgleda, obrati samo pažnju što je desna prednja pojedena a leva nije...
 
Koliko je bio?
Komsije su kupile skoro jednog na oko u ovakvom stanju za 3200...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
‘87 je traktor. Kupljen je kao nov u remontnom centru. U Dobanovcima. I one tri gume su to godište. Plaćen je 3500. Plus prevoz. Treba gume da mu zamenim. Jesu saveti bili da se gume gledaju, ali opet, bolje da su mu dobri motor, hidraulika i kočnice, a gume su potrošna roba...
 
‘87 je traktor. Kupljen je kao nov u remontnom centru. U Dobanovcima. I one tri gume su to godište. Plaćen je 3500. Plus prevoz. Treba gume da mu zamenim. Jesu saveti bili da se gume gledaju, ali opet, bolje da su mu dobri motor, hidraulika i kočnice, a gume su potrošna roba...
Imt 558 1987 godište? Jesi ti siguran?
 
Da, znam da se 558 prozivodio do 1982. (valjda), ali, kažem, u remontnom centru...
78270c4dd07fc54b8f98a151f1316a07.jpg
 
Tad je remontovan u Dobanovcima.
Realno puno mi to para, pre 4 godine sam prodao 560 novi tip,instalacija,kocnice,kabina sve kompletno i ispravo za 4000e. Drug radi sa njim sve na 20ak jutara, menjao je zadnje gume prevencije jer nosi veliku prskalicu 600l. Istina jedina vizuelna mana je bila puknut blok,ali pukao pre 20 godina i radio je.
 
Tad je remontovan u Dobanovcima.
Realno puno mi to para, pre 4 godine sam prodao 560 novi tip,instalacija,kocnice,kabina sve kompletno i ispravo za 4000e. Drug radi sa njim sve na 20ak jutara, menjao je zadnje gume prevencije jer nosi veliku prskalicu 600l. Istina jedina vizuelna mana je bila puknut blok,ali pukao pre 20 godina i radio je.
Sve to ok ali taj motor kad stane moze se baciti.
Na masinskoj nece da rade kad je puknut blok.
Kolega nek dobro posluzi i zaradi nov!!
Ipak je to Bog otac


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh