IMT

Da li neko zna otprilike koliko se krece cena da se doda hidraulik na IMT skip, traktor je IMT, skinute kasike, medjutim poprilicno delova fali, hidraulike gotovo nema, koliko to kosta otprilike svi ti delovi polovni od hidraulike sa spoljnim cilindrima i da li se to isplati?
 
Da li neko moze da mi kaze na imt 560 ,dal mogu da zamenem drugi karter a da ne skidam ceo motor?

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Ako neko od forumasa iz ovog dijela Republike Srpske naleti na prednji utovarivac za imt 577 neka mi javi....
Mozda nisam napiso u odgovarajucu temu pa ako nekom smeta nek premjesti il izbrise
 
A da poslao sam tome poruku ako ima s čim poslat ljudi traže a nema ih.
Nejde mi niko za Beograd da ih pobere.
Glupo kad se nemože brzom poštom poslat.
 
Poslednja izmena:
Da li neko mozda moze naslutiti u cemu je problem kod ovog MF. kad je hladan radi ovako a kad se zagreje onda je ok, odskora se pojavio ovaj problem i sve se vise povecava duzina trajanja ovakvog rada motora

 
Verovatno su dizne, ali sto kaže Luka, ako je rotaciona pumpa vrlo moguće i do nje da bude, nisam stručan ali desavalo mi se to na 549, odjednom pocne da dimi i gubi na snazi....
 
Imt 577sa pomocnim cilindrima hidraulike odignutom kabinom....komandama hidraulike putem sajli...veoma neprecizno...
Danas skinut poklopac hidraulike i postavit novi dio sa rucicama kao na 539.
Nismo nista stelovali i kad smo postavili na traktor rucica ...kocka...mora bit skroz dole i kad je povucemo samo dva centa krene dizat hidrauliku...veceras ponovo skinut poklopac ...
Dal da otpustam il dotezem saraf da bi rucica od kocke bila na pravom mjestu
 
Nazad
Vrh