IMT

Deks gumica iznad filtera hidraulike
Tj parče creva 16_18mm ne sećam se tačno
I moraš imati preko mere kad je nagnut traktor!!!!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Cekaj, nisam nikad do sad imao priliku da otvaram i vidim, jel i zupcasta uzima ulje sa onog filtera?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Uzima ODOZGO iz filtera ima to parče creva što spaja filter i lulicu od te male zupčaste pumpe
Meni je puklo to crevce i nije htela da radi pomoćna pumpa baš u repi se desilo, dosuo sam tad 8_10l ulja i super je radilo dok nisam otvorio sa strane gde je filter i video

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pusta mi pomalo AC pumpa a nemogu da utvrdim odakle, zna li neko gde se to obicno desava to curkanje, inace je imt 577 novi tip?
 
Uzima ODOZGO iz filtera ima to parče creva što spaja filter i lulicu od te male zupčaste pumpe
Meni je puklo to crevce i nije htela da radi pomoćna pumpa baš u repi se desilo, dosuo sam tad 8_10l ulja i super je radilo dok nisam otvorio sa strane gde je filter i video

Sent from my moto e5 using Tapatalk
Malo je cudno jer i velika zastane...
Nece poluge, moram otvoriti prozor kad dospem da pregledam vizuelno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel su svi IMT traktori sa plavim motorima radjeni za izvoz i da li su stvarno kvalitetniji ko što se priča? Jel ima nekih drugih razlika konkretno za 560?
 
Kad nema posla u njivi, vuče se stajnjak,
A i zovu me šumari da bušimo rupe, zovu da se vuku okorci sa pilane, cokovi, meterice, opet djubar
Kore sa pilane na deponiju
Svinje ne vozim nikad više



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
I kod nas nema odmora, antifriz je nasut i u punoj pripravnosti uvek!
60% posla je isto djubre, ostalo svasta..
Bas kad je sneg samo jedan treba da radi, ostali lade.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh