IMT

Mozda i danas svratim do jednog teh u selu pa cu videti sta ce da kazu.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Mozda i danas svratim do jednog teh u selu pa cu videti sta ce da kazu.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Pretrazi malo oglase, nadje se i za dosta jeftinije kabina..ja sam radio neki 549 pa sam gledao kod njega kabinu, i uzeli bi je al naletela jedna iz Ugrinovaca za 500e...ima jedan lik drzi otpad, ne mogu sad naci njegov broj, mislim da ima kabina...
 
2003_2004 sam rešio staviti kabinu na 560
Original bila 1000e
Siva msm orašje lepa kontra vrata 1200
Polovna novi tip 700-800
Ova moja 120e
Presudila cena, mada hoću malo da je poduzim, tj da prednju stranu izvučem napred 12cm da uradim duboki krov zbog grejanja, i da vrata napravim nova sa više staklenih površina da se kontra otvaraju kao na onom plavom 577 što sam radio
Možda će sve izaći 100-150e
Jbg uvek smo imali više traktora nije trebala kabina, ovaj 560 je fabrički imao zaštitni ram, koji je stari skinuo čim ga je kupio




Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
2003_2004 sam rešio staviti kabinu na 560
Original bila 1000e
Siva msm orašje lepa kontra vrata 1200
Polovna novi tip 700-800
Ova moja 120e
Presudila cena, mada hoću malo da je poduzim, tj da prednju stranu izvučem napred 12cm da uradim duboki krov zbog grejanja, i da vrata napravim nova sa više staklenih površina da se kontra otvaraju kao na onom plavom 577 što sam radio
Možda će sve izaći 100-150e
Jbg uvek smo imali više traktora nije trebala kabina, ovaj 560 je fabrički imao zaštitni ram, koji je stari skinuo čim ga je kupio




Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
Kod tebe je bas zatvorena, podseca na onu sa rusa t40 imam neku fobiju od tih sklepotina, jezim se.
Meni je ful sa Maseja iz 2000te god, nema preko nista na vratima, staklo iz jednog dela

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Jest vrata su baš limena
Navikneš se nego godinama smo i vozili T40 i MTZ 82
Zato i hoću da menjam vrata, nazad je baš otvoren, stakla su velika, napred su isto velika kod nogu, e još samo vrata

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Ima firma beoagrar, znam da prave one ramove imaju atest i sve, a za kabine znam da su pravili ranije, ako hoces poslacu ti broj na pp, izuzetno korektni ljudi
 
Onda bolje kupis neku dobru polovnu kabinu za 400-500e I uzivas

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Nemam pojma mislim da je njegov još noviji
Ima i ovaj kabinu ali smo ju skinuli jer je visok nemože proći nikud
 
Kakav tocak upravljaca uzeti, ovaj moram da zamenim, iz negog razloga je istrastao..?
U oglasu sam nasao samo neki turski, 1000 dindzi, nije puno ako valja..
3617b87833776c0efb920e6d7815e427.jpg


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh