IMT

Stabilni lezaj radilice u standardu je unutrasnjeg precnika 76.24-76.28 a zazor izmedju lezaja i kolena radilice je 0.064-0.11. Specijale su na 0.25, 0.51 i 0.76. Precnik glavnih rukavaca je 76.18-76.16 a precnik letecih rukavaca 63.47-63.49
Unutrasnji precnik hilzne je 101.055-101.08
 
Hvala na iscrpnom odgovoru...
Koja je tolerancija za leteci lezaj kad stegnem klipnjacu na meru van motora? Uzeli smo jedan 577 za nas pa ga spremamo za nas polako dok je zima blaga. Bice slike o tome malo.
 
Poslednja izmena:
Pomoc jutros upalim 542 bez teskoca ostavim da malo odradi kad upali lampica od ulja ugasim da vidim automat odvrnem ono ne curi ulje zaverglam kad ono ne baca ulje nema nista.Sta moze da se desi da samo tako nebaca ulje odjednom kao da ga nema.
 
Pomoc jutros upalim 542 bez teskoca ostavim da malo odradi kad upali lampica od ulja ugasim da vidim automat odvrnem ono ne curi ulje zaverglam kad ono ne baca ulje nema nista.Sta moze da se desi da samo tako nebaca ulje odjednom kao da ga nema.
Meni se desilo na 539 jedne zime da uopste nije podigao pritisak ulja zbog zagusenja u filteru ulja prvo smo ga polili vrelom vodom i proradio je posle nekog vremena a kasnije smo ga zamenili bio neki los filter kineski turski...
 
Nego odem ti ja da vidim taj novi IMT traktor
549 dW nije loš, nema opcija spoljne hidraulike jexemtiženomajiku??????
Gazdinstvo na ćaletu , ajde da otvorim ja meni gazdinstvo,
Gubim subvencije za ovu godinu, da prebacim ovce na sebe 20e po ovci
Lepota, samo teraj šta imaš od domaćeg IMTEJCA i nema zime!!!!!
Ma kupiću ih još nek se nadje
Biću kao AMIŠI ali neću novo!!!


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
"Nego odem ti ja da vidim taj novi IMT traktor
549 dW nije loš, nema opcija spoljne hidraulike jexemtiženomajiku??????
Gazdinstvo na ćaletu , ajde da otvorim ja meni gazdinstvo,
Gubim subvencije za ovu godinu, da prebacim ovce na sebe 20e po ovci
Lepota, samo teraj šta imaš od domaćeg IMTEJCA i nema zime!!!!!
Ma kupiću ih još nek se nadje
Biću kao AMIŠI ali neću novo!!!"

Luka jer mozes da konkurises kao novotvoreno domacinstvo ciji si ti nosilac ?
A da ovce ne prebacas u njega vec ostavis u staro ?
 
Ako ovce ostavim u starom, ja sam BEZZEMLJAŠ nemam kreditni bilans
Nek im ga voze SNS-botine ja sam se razočarao, bolja je bila ona siva kabina na IMT549 oko 90-94g sa 1 prozorom na vratima

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Luka nešto neće da vergla
Ne znam šta ga boli????
Jexemtizenomajiku
Iz čega da vergla?????
16d955cc332deb16946cd45432e66f09.jpg
cace304e9df2f7e96b41422ab36335b5.jpg


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Na imt 533 ima kompresor ali nema boca. Kako da proverim da li je kompresor ispravan? Da li bi on trebao uvek da radi ili se uključuje/isključuje po potrebi?
 
Na imt 533 ima kompresor ali nema boca. Kako da proverim da li je kompresor ispravan? Da li bi on trebao uvek da radi ili se uključuje/isključuje po potrebi?
Ne moj puno da se igraš pališ gasiš, desi se da otkine kandžu sa lančanika i upadne pod lanac i paljenje prezubči!!!!!
Nećeš bit prvi!!
Imao sam na svim 533 kompresor, i ovaj englez sad ima, uvek je malo slab spor!!



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Kod tebe na fb sam video tog engleza.
Jel isti kao nas ferguson? Nisam se nikad susretao...

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh