IMT

Ako su gume zdrave vidim da je šara dobra ti si odlično prošao!!
Gledam gume MITAS 12pr oko 300e komad,a trebaju mi obe
Sreća dobra cena letine

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Juče mi crče reduktor na IMT539 u oranju posle 1123 mh. Danas rasklopio, mora sve novo. Verovatan uzrok , prilikom montaze ona velika bakarna podloška nije nalegla na svoje mesto, već je jednim krajem ostala ispod sunčanog zupčanika i tako koso sve namontirano. Sad imam dilemu dali uzeti delove RTD Indija koji su tri puta jeftiniji od Tafe delova ili mala privreda koji su još skuplji. Nije stvar u ceni, nego dali je i kvalitet tolko bolji .
 
Gume ni 2g stare, covek dobio 2 kompleta uz traktor.
Bar mi ti delujes kao covek koji zna da se snadje i iscacka.
Ma isčačkao sam felne za 100+70e
A sad gume bi nove, ali ako izbijem rabat gde montiramo na kamione 15% i od te cene 510 izbijem pdv ostane 408e a baš sam rad za MITAS RADIAL 12pr češke
Za 539 su izašle 32x-15%= 285-20%=228e obe SPEEDWAYS 12pr made in india
montirao sam u aprilu do sada ima oko 800h dosta na asvaltu i baš sam zadovoljan
Čak sam uzeo i 4prednje vodilje 750r16 za 560 i komšiji za 558 super su NE lepi se blato!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Juče mi crče reduktor na IMT539 u oranju posle 1123 mh. Danas rasklopio, mora sve novo. Verovatan uzrok , prilikom montaze ona velika bakarna podloška nije nalegla na svoje mesto, već je jednim krajem ostala ispod sunčanog zupčanika i tako koso sve namontirano. Sad imam dilemu dali uzeti delove RTD Indija koji su tri puta jeftiniji od Tafe delova ili mala privreda koji su još skuplji. Nije stvar u ceni, nego dali je i kvalitet tolko bolji .
Polovan druze i budi bez brige!!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Zašto?
Imaš mnoge koji cepaju traktore u delove
Fer su ljudi pošalju ti poštom ili donesu negde na vašar


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
E sastavio sam 560 danas
Pumpa vode, hladnjak od 577 malo prepravljao cevi ali njega sam uteo jer na zimu ubacujem S motor pa nek pasuje
Orbitrol sam isto sravio i sad dal je malo jači protok na novom? Uglavnom sad od namotan pun levo do pun desno imam ravno 3 kruga, a pre sam imao 3,5_4 kruga
i volan ide nijansu lakše, daleko da je pre išao teško ali sad ide lakše nego u autu sa servom
Ujutru šaljem tajkana da ore nek proba ovaj plug, ali zapretio sam mu da nesme tražit medju plugom on to najviše voli
Rado bih ja otišao ali nemam vremena


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Utisci novi hladnjak vredi svaki dinar!!!!!
Ide 1 brzom ore na 27_30cm zahvat 65_70cm temperatura 70 gde mu i otvara termostat

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Na 577 kad se ispusta ulje menjaca i hidraulike jel se oba srafa odvrcu,i jel se ispod one ploce koju drze oko 10 srafova nalazi filter hidraulike i jel mu tesko prici i zamneiti ga?
 
Mozes oba a mozes samo na zadnjem kraju
Filter je odma iza poklopca
A za skidanje, zavisi kako je povezan filter sa malom pumpom, najlakse odvrnuti dva vijka M6 na maloj pumpi sto drze cijev od filtera do male pumpe, zatim sa gornje strane je filtera odvrnuti vijak M6 koji drzi filter i to je to.
Ako je metalni filter ocisti ga i vrati nazad nema potrebe novi kupovati

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Ta dva safa sto drze to koleno pomocne pumpe moze odvrnuti samo ako skine plocu hidraulika
nego, smakne se crevo gore na to koleno dokle moze zatim se odvrne saf odozgo na filteru M6 i skine filter
nezgodno ga je vratiti al uz malo muke namesti se
 
Ne mora skidat ploču zbog lulice od male pumpe može sa strane sve uraditi sigurno


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Sa malom gedorom i kracim nastavkom ide bez problema, ja tako radim, ona cijev zna biti duga i tvrda pa se ne da gurnuti gore da se filter izvuce

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh