IMT

Ovakav imam vec, treba da ih uparim.
Ovaj bi trebalo da je dvokruzni.
93eabaa1876ec7254051ddd02e535f99.jpg


Послато са SM-G965U помоћу Тапатока
Moze taj,ovaj na ploci da salje ulje na ulaz tog sa dve sekcije a povrat od tog duplog negde na plocu ili kucista diferencijala
 
Стари тип анласера од 560 зеза само се чује оно ззз ззз неће да покрене мотор,хоће другар да ми поклони па контам да га средим нек стоји у резерви за комбајн шта би могло да га зеза?
 
Стари тип анласера од 560 зеза само се чује оно ззз ззз неће да покрене мотор,хоће другар да ми поклони па контам да га средим нек стоји у резерви за комбајн шта би могло да га зеза?
Bendiks
 
Moze taj,ovaj na ploci da salje ulje na ulaz tog sa dve sekcije a povrat od tog duplog negde na plocu ili kucista diferencijala
I onda necu imati problem sa polugama? U smislu da moraju biti podignute uvek?
Sad trenutno radi na izvod od kipe i samo kad su poluge u gornjem polozaju maksimalno, skoro sam imao problem, te mi je cilindar na hidraulicnoj ploci pukao usled velikog opterecenja
2982a3986eb0770bbaf167a768afc3f1.jpg
b8b34e33f44b63e79f2db691d8c420e3.jpg


Послато са SM-G965U помоћу Тапатока
 
Ovakav imam vec, treba da ih uparim.
Ovaj bi trebalo da je dvokruzni.
93eabaa1876ec7254051ddd02e535f99.jpg


Послато са SM-G965U помоћу Тапатока

Deks ja imam na 549 namontiran na ploču kao na prvoj slici a sa njega crevo na ovaj sa ove slike i sa njega povezana dva dvosmerna klipa i povrat ulja na čep za sipanje kod ručke menjača. Radi sve bez greške jedino poluge nemogu da rade istovremeno kad i klipovi, znači u jedan položaj koristiš poluge a u drugi klipove.
 
poluge mogu biti spuštene ,ali kad prebaciš preklopnik na pločin ručica za dizane poluga skroz gore,ne opterećuješ klip a ni pumpu zbog slobodnog povrata ulja
 
Имала их је задруга поред мог села 590p aко се добро сећам, али то је било пре 15-так година. Користили их за транспорт.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Da li mi neko od kolega moze reći koji je korak navoja u bloku motora m33/34 vijka koji steze glavu. Pravim nešto a nemam pri sebi nijedan skinuti vijak.
 
Na internetu nalazim da je za original Perkins 3.152 7/16" UNF , korak navoja 20 TPI (threads per inch - navoja po inču). Sad da li je to tacna informacija i da li je isti na domacoj verziji ne znam
 
Pozdrav ljudi. Ima li ko iskustva sa imt 590 bez dv ,kako su se pokazali
To je ili S turbo ili baš perkins mada je bilo i sa detz motorom
Mokre kočnice večne za razliku od tvog starog imtejca
Pojačan spoljni hidraulik
Dobar traktor ali fali mu prednja vuča
Moj savet 577 dv novi tip sa mokrim kočnicama i pojačanim hidraulikom
Ili kupi rujkana pa teraj ili ursus 904 zetor 7745
Sve zavisi koliko si spreman da platiš?

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh