IMT

milos bota

Član
Učlanjen(a)
1 Sep 2009
Poruka
2.254
Ovakav imam vec, treba da ih uparim.
Ovaj bi trebalo da je dvokruzni.

Послато са SM-G965U помоћу Тапатока
Moze taj,ovaj na ploci da salje ulje na ulaz tog sa dve sekcije a povrat od tog duplog negde na plocu ili kucista diferencijala

grunt

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
6.981
Стари тип анласера од 560 зеза само се чује оно ззз ззз неће да покрене мотор,хоће другар да ми поклони па контам да га средим нек стоји у резерви за комбајн шта би могло да га зеза?

milos bota

Član
Učlanjen(a)
1 Sep 2009
Poruka
2.254
Стари тип анласера од 560 зеза само се чује оно ззз ззз неће да покрене мотор,хоће другар да ми поклони па контам да га средим нек стоји у резерви за комбајн шта би могло да га зеза?
Bendiks

deks

Član
Učlanjen(a)
1 Mar 2017
Poruka
1.018
Moze taj,ovaj na ploci da salje ulje na ulaz tog sa dve sekcije a povrat od tog duplog negde na plocu ili kucista diferencijala
I onda necu imati problem sa polugama? U smislu da moraju biti podignute uvek?
Sad trenutno radi na izvod od kipe i samo kad su poluge u gornjem polozaju maksimalno, skoro sam imao problem, te mi je cilindar na hidraulicnoj ploci pukao usled velikog opterecenja

john

Član
Učlanjen(a)
4 Feb 2011
Poruka
956
Ovakav imam vec, treba da ih uparim.
Ovaj bi trebalo da je dvokruzni.

Deks ja imam na 549 namontiran na ploču kao na prvoj slici a sa njega crevo na ovaj sa ove slike i sa njega povezana dva dvosmerna klipa i povrat ulja na čep za sipanje kod ručke menjača. Radi sve bez greške jedino poluge nemogu da rade istovremeno kad i klipovi, znači u jedan položaj koristiš poluge a u drugi klipove.

milos bota

Član
Učlanjen(a)
1 Sep 2009
Poruka
2.254
poluge mogu biti spuštene ,ali kad prebaciš preklopnik na pločin ručica za dizane poluga skroz gore,ne opterećuješ klip a ni pumpu zbog slobodnog povrata ulja

Sapatnik

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Apr 2018
Poruka
105
Имала их је задруга поред мог села 590p aко се добро сећам, али то је било пре 15-так година. Користили их за транспорт.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Xone

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2013
Poruka
425
Da li mi neko od kolega moze reći koji je korak navoja u bloku motora m33/34 vijka koji steze glavu. Pravim nešto a nemam pri sebi nijedan skinuti vijak.

Petar97

Član
Učlanjen(a)
3 Maj 2015
Poruka
239
Na internetu nalazim da je za original Perkins 3.152 7/16" UNF , korak navoja 20 TPI (threads per inch - navoja po inču). Sad da li je to tacna informacija i da li je isti na domacoj verziji ne znam

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
2.824
Pozdrav ljudi. Ima li ko iskustva sa imt 590 bez dv ,kako su se pokazali
To je ili S turbo ili baš perkins mada je bilo i sa detz motorom
Mokre kočnice večne za razliku od tvog starog imtejca
Pojačan spoljni hidraulik
Dobar traktor ali fali mu prednja vuča
Moj savet 577 dv novi tip sa mokrim kočnicama i pojačanim hidraulikom