IMT

Jel tko ugrađivao ovaj ima 8 elisa umjesto 6
 
Jel tko ugrađivao ovaj ima 8 elisa umjesto 6
Jesam sasvim slučajno, upao mi klip kukuruza pre koji dan kad sam balirao soju uz kukuruz, odem u poljo apoteku u selu znam da sam video da imaju
Kaže oš sa 6 ili sa 8 razlike u ceni nema, uzmem oba stavim sa 8 u 539 isti kurxx imam termostat i uvek je 75c
Ali ajde možda ako se on greje da znači

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
A da mome je tešanj pumpa dala svoje blizu 900 sati kupio sad bga englesku.
Pa ćemo ga počastit i propelerom itermostatom novim.
Moj ode sad do 90
 
Uzimam fadip, za 533 što sam imao, samo da ima šarafe, i radi odlično..... Na drugima su sve još prve, osim na 560 ova od paljenja je zamjenjena......

Primjedbu imam na prekidač žmigavaca, nijedan nevalja, moram da držati u toj strani da bi radio, kod nas se proizvodi jedan, izgleda ko original, i radi odlično, al i košta 10-11€......

di ima kupiti taj prekidač za žmigavce? imaš link neki?
ja isto imam problem s tim prekidačem a svugdi di sam gleda su ovi bezvezni
 
Uzmeš prekidač 1_0_2 u elektro opremi i nema brige ali 16_25a
Tako već dodinama radim

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam kod mene na 577 namestio prekidač od Tamića.Lepo je seo na stub volana i nema problema.Polovan sam platio 1.000 dinara u Rumi na vašaru.Ima novih za 1.500 ali nisam hteo da se igram sa njima.
 
Na 560 crko original posle 20g
Nadjem u firmi neki što ide na stub volana ZRAK SARAJEVO radi već 10g i ima na kraju ručke crvenu lampicu

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
IMT 539, kada se upali podigne poluge, kada se ugasi sporo spusta. Ulja ima dovoljno. Probao da zamenim gumice na cevicici, opet isto.
Ima li neko ideju?
 
Pa sta hoces da brzo spusta, da je sve tip-top poluge kada se ugasi motor ne bi ni trebale da padaju. Ili hoces da ostanu gore i kada se ugasi?
 
Ne,ne... Cim upalim traktor one se podigne, bez obzira na rucicu, tj ne reaguje na nju. Na to mislim, i kada se ugasi sporo se spustaju...
 
Zablokirao ti "ventil" koji pokrece rucica.Ostao u podignutom polozaju i cim traktor radi ono dize poluge.Kad se ugasi one spadaju.
 
I mene je to mucilo samo kada zakacim prskalicu i kada upalim kardan, kod mene nije imalo granice dokle dize morao sam odmah da gasim traktor cim krene da dize.
Ja sam taj ventil odglavio tako sto sam odvrnuo onaj poklopac gde je merac, gurnuo ruku unutra i odglavio ga.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Koliko moze da vredi 5170 bez papira, Gume zadnje skoro move, dosta solidno izgleda.
Nisi mi se nesto u zamenu, pa me interesuje za koliko bi mogao da ga prodam.
 
Opet jedan hidraulik
Što volim NAUČNIKE sa 8 razreda škole
Ne može preko Boga,
treba i meni 60e
42feaecb13d01de3cb533b7448d11e36.jpg
c6c7019fadab36d665eb9cb34893f958.jpg
bec300f9033f04e3ffe1e86b229ee840.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh