IMT

Je li se ikome ovdje dogodilo da mu se na bilo kojem IMT traktoru pojede na hidraulicnoj pumpi dvokraka poluga do te mjera da gornji valjcic slobodno ispadne?? Dakle, vise nisu rupe u pitanju, nego prorezi. Meni se dogodilo na 549 i ja jos uvijek ne mogu vjerovat da se toliko zajeo dio koji je 8 godina potopljen u ulju...

Nasao kod kolege drugu dvokraku polugu i nadam se da je neka iz npr. 82. godine kad su pravili da traje. Polovna, izvadjena iz traktora pitaj boga kad i kao nova je. Nije mi jos uvijek jasno kako se to moglo toliko poderat. Donji valjcic je ok, onaj valjcic na sred poluge isto ima razlokane rupe a leziste gornjeg valjcica kao da i ne postoji. Uopce ga ne drzi na mjestu.

Katastrofa...
 
Evo ga traktor koji je Grunt stavio u oglase ovoga foruma i rekordno je prodan.Stigao do Backe Topole i odmah dobio cenu od 7200.Sad vidim da mi je totalna greska sto sam uopste bilo koji link stavljao i bilo sta pitao oko cene za pojedine traktore iz oglasa.Trgovci sve lepo citaju i budno prate.http://www.mojauto.rs/polovni-poljoprivredna/1162236_IMT_569-DV-spoljna-hidraulika_1993_god Samo mi sad nije jasno kako ispade 1993 KAD JE MENI VLASNIK REKAO DA JE 1989. GODISTE.
 
Vojkane gresis za forum. Sajber sverceri prate oglase po 3X na dan i napamet znaju de se sta nalazi,druga grupa su oni lokalni koji u samom selu imaju dousnike i saznaju da je nesti na prodaju u selu pre mestana. On je dalje povezan sa drugim svercerima i samo kroz ruke propusti robu.
Ovo ti kazem pouzdano da je sigurno i da se tako radi.
 
Evo ga traktor koji je Grunt stavio u oglase ovoga foruma i rekordno je prodan.Stigao do Backe Topole i odmah dobio cenu od 7200.Sad vidim da mi je totalna greska sto sam uopste bilo koji link stavljao i bilo sta pitao oko cene za pojedine traktore iz oglasa.Trgovci sve lepo citaju i budno prate.http://www.mojauto.rs/polovni-poljoprivredna/1162236_IMT_569-DV-spoljna-hidraulika_1993_god Samo mi sad nije jasno kako ispade 1993 KAD JE MENI VLASNIK REKAO DA JE 1989. GODISTE.

Sto je jos veci fazon, danas sam se Novom Sadu mimoisao sa kamionom koji je nosio upravo taj traktor. Poznao sam ga po onoj zutoj nalepnici na soferci.
 
Vojkane gresis za forum. Sajber sverceri prate oglase po 3X na dan i napamet znaju de se sta nalazi,druga grupa su oni lokalni koji u samom selu imaju dousnike i saznaju da je nesti na prodaju u selu pre mestana. On je dalje povezan sa drugim svercerima i samo kroz ruke propusti robu.
Ovo ti kazem pouzdano da je sigurno i da se tako radi.
Kako bre brate gresim?Covek stavio oglas i u roku od mislim sat vremena je prodato bilo.Svaka cast vlasniku na uspesnom poslu ali to je dokaz da sverceri i te kako gledaju sta se ovde divani.Mi lepo komentarisemo o nekom traktoru a on prati sta sam napisao.Drustvo preporuci cenu jer se obicno pita koliko bi ovaj traktor vredeo,i onda trgovac zna koliko moze da te odere...
 
Kakav je ovo traktor imt 569,mozel neko malo vise nesto o njemu napisat?
Ovaj ima vise ks od 577, kako to u cemu se razlikuje od istog?
 
Kako bre brate gresim?Covek stavio oglas i u roku od mislim sat vremena je prodato bilo.Svaka cast vlasniku na uspesnom poslu ali to je dokaz da sverceri i te kako gledaju sta se ovde divani.Mi lepo komentarisemo o nekom traktoru a on prati sta sam napisao.Drustvo preporuci cenu jer se obicno pita koliko bi ovaj traktor vredeo,i onda trgovac zna koliko moze da te odere...
Pa opet gresis. Kako znas da taj traktor nije bio pre toga i u nekom drugom oglasu ili se znalo po selu da je na prodaju,a ako se ne varam Grunt uhvatio vremena tek posle par sati,mozda i dana da okaci taj oglas.

- - - - - - - - - -

A cena je posebna prica,ne treba sverceru forum da bi znao koliko da trazi ili nudi.
 
Nazad
Vrh