IMT

IMT 5140 perkin motor i ZF menjač
4b0db2370930201.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Matiću, to je istina, da mogu, uzeo bi JD 5820, bez razmišljanja.......udoban, klima, 90ks.......cijena oko 46000€, al to treba zaraditi.......i bolja opcija bi bila uzeti tog JD sa 3000 sati, a toliko dođe novi 577.......
 
Bio si kod mene pa si video(samo što to sve nevredi kao neki zapadni od 130-140 konja nov):osmeh:

Upiši de i mene na tu listu, za 5270. :osmeh: Pazi, ako treba i platiću da ti radim. :haha:
Želja mi je da provozam neki od tih velikih IMT-a dok ih još ima (ima jedan u Bogatiću ali nikako da stignem voziti ga). Mada i u Tovarniku sam skoro kao kod kuće...

Nije bitno što to ne vredi mnogo u novčanom smislu, evo vidiš što kaže Montoja, ekskurzija se organizuje kod tebe. To ima veću vrednost od svih para. Plus što ti te mašine rade i završavaju posao.
 
Trebalo bi da se organizujemo... Hteo bi i ja provozati tu zver.... Video sam izbliza 5360 kod Djurija u plocicama ali nazalost tada je odlazio,neko ga je kupio... Tamo sam video i poteznicu za 5360 za koju verujem da treba 4 coveka da je ponesu...
 
Ma nije problem platiti radnika samo je problem naci ga.... Znam ove godine sta sam patio sa njima... Ti ga zoves on nemoze danas nemoze sutra pa te slaze a posao nece da ceka da se on smiluje...

Kad bi mogao da nadjem pouzdanog coveka koji hoce da radi gde bi kraj bio... Ovako od sad gledam masine za koje mi netreba puno radnika ja i jos jedan u vrh glave...
Jbt Ciro al ti komplikujes stvari to je cudo jedno.Dovedes jos jednu zenu i resena stvar.Jednu zaduzis za poslove kod kuce a druga ide na njivu sa tobom.Sad kako ces nocu da se organizujes u to ne ulazim,mozes na smenu a mozes i jednu nos kod jedne a sledecu kod druge.:ideja: :ideja: :ideja:.
 
Taj iz Bogatica je zavrsio kod mene u selu,ali mislim da ima skoro pa 5godina!
@cira92 Ajde dolazi jos veceras da se dogovorimo za 5170 :)

- - - - - - - - - -

Jel se ovaj prodaje ili je slika iz obilaska?@montoya
 
Jbt Ciro al ti komplikujes stvari to je cudo jedno.Dovedes jos jednu zenu i resena stvar.Jednu zaduzis za poslove kod kuce a druga ide na njivu sa tobom.Sad kako ces nocu da se organizujes u to ne ulazim,mozes na smenu a mozes i jednu nos kod jedne a sledecu kod druge.:ideja: :ideja: :ideja:.


Vidis to se nisam setio .. :ideja: :osmeh:
 
Taj iz Bogatica je zavrsio kod mene u selu,ali mislim da ima skoro pa 5godina!
@cira92 Ajde dolazi jos veceras da se dogovorimo za 5170 :)

- - - - - - - - - -

Jel se ovaj prodaje ili je slika iz obilaska?@montoya


Ma mogu ja odmah da dodjem da se dogovorimo za 5170 ali stacemo za ::novac:: kad para trenutno nemam... :haha: Jedino da sacekas da rogonja zaradi nesto.. :osmeh:
 
Ajde sad iskreno za koliko para moze da se nadje jedan solidan IMT 5170 sa nekim ulaganjima od 1000-2000e u njega da se osposobi za rad barem da ore samo...

I cuo sam da je bolji model ovaj bez EHR hidraulike to jest lakse je za odrzavanje da li je to tacno???

Moj teca ima 5210 i on je sa EHR hidraulikom i imao je problema sa njom samo neka kutija ga je kostala oko 2000e kad je to riklo...

- - - - - - - - - -

Sigurno nije ovaj,da nije imao jos neki,tamo u okolini?
@cira92 ma ne trebaju meni pare,daj nekog zglobnog ili neki same titan 190 (mf3690) pa cemo sve lako!


Eh da je meni bar nesto od toga sto si nabrajao ma nista.. :haha: Samo dobra volja.. :haha:
 
Nazad
Vrh