IMT

Mirko jel ima mesta da se klip i spona mimoilaze? sponu da spustis a kacenje klipa na nju izdignes, i klip da podignes ako moze, samo da nesto ne udara u kolevku.
 
Klip nesme gore,sad je sve knap da ne udara u kolevku.Nesme nista da se prekroji inace kad se most radi ima da udara.Bas je tesno,hteo sam ja da to prepravim ali nije islo,uvek negde udara,nakraju mi pukao film i uradio kao fabrika i sad se kajem:osmeh:
Neznam kako ali na novijim 577,565 i 577 bez DV je uradjeno drugacije povezivanje spone i klipa i povecan je anslang,koliko sam zapazio na nekim siromasnim slikama koje imam klip se povezuje negde na levu ruku popreke spone.
Trebaju mi fotografije!!:haha:
 
Mozes da ubacis klip sa dva izlaza i da izbacis sponu :osmeh:, elem ja bih rekao da sponu smes da spustis, ona nema gde dole da udari u kolevku, samo da ne trlja o trap , e sad da li bi to bilo dovoljno :osmeh:...
 
Poslednja izmena:
Zamolio bih ako neko hoce da napise nesto neka prvo pogleda slike mog traktora,a ne ovako da se pise sta se stigne samo da se napravi sto vise poruka pa posle ko ovo procita....
Druze nebi me cudilo da si okacio sliku Zetora ili Ursusa a ja imam traktor 560 bez prednje vuce.::lose::
Druže, ja želim dobronamerno pomoć svakome, stoga nemoj vređati i omalovažavat nekog tko ti je želio pomoć, a ne zbog broja poruka.
 
Pa brate moj stavis sliku traktora sa prednjom vucom a kod mene obican 560,ta dva tipa nemaju veze s vezom.
 
Ode i 539 na spavanje.. :osmeh:

111514150332.jpg
 
Cira92,pazi da te ne stigne ona( velika cistoca je produkt bolesnog mozga ) sala na strznu svaka cast moj traktori su bili ovako cisti samo po izlasku iz fabrike.
 
Cira92,pazi da te ne stigne ona( velika cistoca je produkt bolesnog mozga ) sala na strznu svaka cast moj traktori su bili ovako cisti samo po izlasku iz fabrike.

I moji su do danas bili sacuvaj boze... Danas smo ih oprali i pravac garaza do proleca... Nema vise sta da rade,poskidam akumulatore i gotovo...
 
Ugradi mu mehanicke kocnice I mozes ga okretati kako hoces. Nije on bas tako problematican.
Pa nije ako je mehanicki volan kao kod tebe,ima veci ajnslang.Mehanicke kocnice neznam kad cu stici da ugradim,terace se to ovako bez kocnica samo da mu stavim onaj nosac tegova napred da imam za zaustavljanje:osmeh:

Vec sam se dogovorio sa komsijom Montoyom da mi sutra slika kako je uradjeno na novijem tipu,on ima dobar ajnslang.Necu da izmisljam vrucu vodu kad je vec izmisljena,samo prekopiram.Ako bude dobre volje mozda okaci slike u ovoj temi:osmeh:
 
Da,rasklimaju se samo tako i za kratko vreme. Eventualno odmah nove da modifikujes,tj povadis nitne-blok zakovice i zamenis ih sa sarafima,podloskama i maticama M4 ili M5. Mada i to nije sigurno da je trajno resenje... Moze da se desi da i pored tog pukne plastika..... Ja znam da ne bih kupio farove od 21 okt., a ti kako hoces.
 
Nazad
Vrh